Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Grantas_Spaicys

Nu man kai <60 jau kažkaip nepatogu lošt :)

P.S. 2nd try

ee41201f42944383c5b928aa3545b4a4634.png

Jei gali paaiškink kaip padidint ar pamažint? ir kas tas fps vapše, ką jis daro? žn ten per sarga /fpslimit, kažkas ten su lagu ar pns, bet tu sakai kad nepatogu lošt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei gali paaiškink kaip padidint ar pamažint? ir kas tas fps vapše, ką jis daro? žn ten per sarga /fpslimit, kažkas ten su lagu ar pns, bet tu sakai kad nepatogu lošt?

Aš nieko nedariau, kad padidint FPS iškart tiek buvo. Man nepatogu kai mažai FPS, nes būna pvz. Pantheonas atskrenda, tu jo dar nematai, o stunas jau yra ir t.t.

Sveikinu :)

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš nieko nedariau, kad padidint FPS iškart tiek buvo. Man nepatogu kai mažai FPS, nes būna pvz. Pantheonas atskrenda, tu jo dar nematai, o stunas jau yra ir t.t.

Ačiū.

Juk kai Pantheonas leidžia ultimate jis iškarta gali užtarginti su stun'u priešą ir iškart nusileides stunina priešą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Grantas_Spaicys

Aš nieko nedariau, kad padidint FPS iškart tiek buvo. Man nepatogu kai mažai FPS, nes būna pvz. Pantheonas atskrenda, tu jo dar nematai, o stunas jau yra ir t.t.

Ačiū.

Jsn, o tu žaidi su mažesniu nei 60fps ar didesniu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Juk kai Pantheonas leidžia ultimate jis iškarta gali užtarginti su stun'u priešą ir iškart nusileides stunina priešą.

Nu tai bet vistiek Pantheoną matai, nu arba aš tiesiog nežinau.

Jsn, o tu žaidi su mažesniu nei 60fps ar didesniu?

Nu dabar 90, bet būna ir mažiau ir daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...