Eiti į turinį
Klaudijus_Luote

Aktuali tema(RŪKYMAS) Diskusija.

Rekomenduoti pranešimai

Norejau bandyti , bet net uzuodes tu smirdalu kvapa is karto atsisakiau dabar net negalvoju apie tai ,o apie mergynas galiu pasakyti ,kad jos yra slykcios nesuprantu bx kurie gali su tokiom mergom draugauti net pvz buciuotis ,prisiglausti fui ble is burnos smirda visa ,rukalais apsinesusi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš neturiu įpročio rūkyti, bet dažniausiai kai su klasioku esam kieme tai parūkom jeigu turim. Pakanka ten kokius 5-10 kartų į savaitę, dvi parūkyt ir vsio, nesinori turėt priklausomybę. O dėl rūkančių mergų.. Pro nepažįstamas rūkančias tiesiog toliau pasitraukiu ir praeinu, rūkančių draugių neturiu (nors ką čia žinosi, nežinau tikro jų gyvenimo), viena norėjo pradėt, bet atkalbėjau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

stai atsakymas , rukiau nuo 13 iki 18 metu ,pries menesi su puse meciau ,nes pasigavau liga kurios niekas nesupranta, zodziu yra taip ,jau 4 menesius labai stipriai diegia sirdy ,negaliu normaliai kvepuoti,svaigsta galva , staigiai ismusa karstis , nesuprantu kas darosi zodziu ... nerukykit , kai sulauksit pasekmiu bus velu..... o tada taipat bus velu ir galvoti... man taip jau yra..

Arterinė hipertenzija, o jei žmonių kalba, tai padidėjęs kraujo spaudimas. Kas pas tave per daktarai ?

Rūkau gal ~4 metai, bet nesu priklausomas. turiu rūkau, neturiu nerūkau. Galiu, kad ir niekad neberukyt, bet mėgstu, tačiau nelaikau to priklausomybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano manymu rūkymas nekenkia taip baisiai kaip sako kiti.

Patikėk kenkia dar ir kaip. Išvis šiais laikais man įdomu kiek to tabako cigaretėse yra, nes jei sugeba maistą kažkokia chemija ir bbž dar kokiu brudu pakeist, tai cigaretėse manau išvis to tabako seniai jau nėra. Kad jo ten nėra arba mažai yra tai galima spręsti jau vien iš to, kad cigaretę uždegus jos net traukt nereikia, pati susmilksta iki galo, tikras tabakas gęsta ir nesmilksta taip. Jeigu jau tikras tabakas kenkia sveikatai, tai ką galvot apie jo pakaitalą...

http://www.youtube.com/watch?v=nKiQcXUgGas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...