Eiti į turinį
Mindaugas_Bosas

Jūsų vairuoti automobiliai

Rekomenduoti pranešimai

Vairaves SAVO opel corsa, passat b3 ir dabartine audi 80 avant 2.0 dohc. O darbe tai net neziuri ka vaizuoji, buvo ir bentley buvo ir maserati..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nedaug vairavęs esu, nes kolkas dar jaunas :D Šiaip A6 audi ~99metų, honda accorda coupe, ten kažkokį perdarytą džipą rusišką kolkas tiek pamenu lyg ir, aj dar guolį bbz kelintą. Šiaip jei pavažinėju vieškeliais kokiais, kur policijos nebūna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tėvas ir Mama visad buvo prieš kad vairuočiau automobilį su krikštateviu, veliau tuo pradėjo naudotis kai isigijo automobilius 3 ir tekdavo kur nors perstatyti, tai laisvai pervairuodavau ir net kaimynai stebėdavos koks aš drąsus už vairo o mano pats pirmas vairuotas automobilis buvo :

FIAT PUNTO 2011 metu beje buvau ketvirtokas :D

poto chrysler kabrioletas 2012 metais žiauriai toks retrica stiliaus net nebeatsimenu modelio penktokas buvau.

FIAT PUNTO 2011 metu melynas mechanine pavarų dežė buvo 2013 metais šeštoje klasėje

na ir finalui kai suėjo 14, 7-oje klasėje vairavau Mercedes Benz ML350 , tada išvažiavome normaliai į Vilniaus Senamiestį, važinėjomes kokias dvi valandas, per ta laiką gal pamačiau 4 policijos ekipažus, laimei nei vienam neikliuvau:D

%22_12_-_ITALY-_Fiat_Punto_2012.JPG

24659806.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...