Eiti į turinį
Mindaugas_Bosas

Jūsų vairuoti automobiliai

Rekomenduoti pranešimai

nrml 7okai vilniaus senamiesty pora valandu su ml350 vazineja. Gerai kad yra toks dalykas kaip fantazija, issiliet bent galit.

seni matai, fantazijai tokių dalykų galvoti nereikia kai esi visa tai patyręs, ir kai esi ne durnas ir tavo krikšto tėvams nebaisu patikėti automobilio 14 likmečiui. Suprantu, pavydas visus griauže ir griauš, tiems kurie neturi išvis ant ko važinėt arba tėvai neduoda. Tai kiek galiu pasakyt, kas realybėje mane mate iš sargo, gali pasakyti kad proto ne pisu niekad. :)

 

No shit. Fb radau dar nuotraukyčių. 

 

Prie MC donaldo vilniuj čia biški prie senuku dar.

1948042_721673171196949_2005262234_n.jpg

wXBlc.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Su ML chebra laksto (be sarkazmo) :/ Nu man teko tai tik VW CC 2013 ar 2014 tiksliai dabar nepasakysiu, kadangi ten tėvas gavo valdišką kaip ir mašiną tai užmiestyje teko šiek tiek pavairuot. X3 teko plikuose laukuose pavažinėt tai kažkaip nenustebino visiškai kietas :/ Nu daugiau kaip ir nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

seni matai, fantazijai tokių dalykų galvoti nereikia kai esi visa tai patyręs, ir kai esi ne durnas ir tavo krikšto tėvams nebaisu patikėti automobilio 14 likmečiui. Suprantu, pavydas visus griauže ir griauš, tiems kurie neturi išvis ant ko važinėt arba tėvai neduoda. Tai kiek galiu pasakyt, kas realybėje mane mate iš sargo, gali pasakyti kad proto ne pisu niekad. :)

 

No shit. Fb radau dar nuotraukyčių. 

 

Prie MC donaldo vilniuj čia biški prie senuku dar.

1948042_721673171196949_2005262234_n.jpg

wXBlc.jpg

isskirtinis atvejis sarge

antroj ft nori pasakyt ant 100skridai ir apsukos net 1k nesieka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

isskirtinis atvejis sarge

antroj ft nori pasakyt ant 100skridai ir apsukos net 1k nesieka?

Laisvą įmetei ir vuolia :D bet geriau pažiūrėjus čia automatas :D

 

P.S. ir šiaip toks greitis o apsukos ant dugno sėdi :) ant laisvų turėtų min būt 700-600  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...