Eiti į turinį
Ernestass_Glieba

Gliebos Zmodeler pamokos

Rekomenduoti pranešimai

kada nauju pamoku ikelsi?

Nezinau, ne prie savo pc esu ir esu Lietuvoi, tai kad negreitai.

Mldc gieba

Dekui.

p.s Glieba :)

Norejau paklausti kas gali but as uzdejau ant Premier BBS ratus ir man nera priekiniu ir galiniu lempu

eeb129b401299df67d5b18a70f7d935d97.pngc1793d7c85e16089298e96564f8a2fad113.png

Isidek ir is naujo padaryk gali buti pats premier bugovas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gal gali padaryt pamoka kaip idet sticker bombing, nes as ziurejau tutorial tai kaip as isrenku Surface >> Mapping >> Edit UV ir paspaudziu ant car ismeta lentele paspauziu Generate Now ir tada man darosi normalus sticker bombing bet masina visa pasidaro pasilauzusi ir t.t.

Esu Lietuvoi ir ne prie savo pc.

Sorry jeigu ir padarysiu tai tik rugseji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sita problema jau sutvarkiau tik dabar vel viena problema del sito Stick Bombing, kaip imetu per Spark Premier.dff tai man kur buvo Stick bomb uzdetas, nera jo o paprastai balta spalva zinau kad reikia ikelti dar per TXD Workshop bet nezinau ka ikelti nes sita foto ikeles buvau su .bmp formatu ir vistek balta buvo, gal zinai kame problema???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sita problema jau sutvarkiau tik dabar vel viena problema del sito Stick Bombing, kaip imetu per Spark Premier.dff tai man kur buvo Stick bomb uzdetas, nera jo o paprastai balta spalva zinau kad reikia ikelti dar per TXD Workshop bet nezinau ka ikelti nes sita foto ikeles buvau su .bmp formatu ir vistek balta buvo, gal zinai kame problema???

blogai sutexturines/blogas stickeris ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...