Eiti į turinį
Eele_Sturridge

Lotynų kalba

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kažkaip benaršant internete prisiminiau lotynų kalbą. Ką Jūs manote? Ar norite ją mokėti? Galbūt jos turėtų mokyti mokykloje kaip privalomą dalyką? Asmeniškai, tikrai norėčiau jos išmokti ir manau netgi eisiu į pamokas vėliau kada nors.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Man lotynų kalba LABAI maišosi su ispanų, bet ispanų kalba asmeniškai man vistiek gražiau skamba. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Dovis_Stunt

Lotynu kaskoks balaganas. O vat ispanu ziauriai noreciau moket :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kam jos, kur ji bus reikalinga? Ah, nebent kai išvažiuosi į tą šalį kur ji bus reikalinga, kadangi aš net nežadu ten važiuot nei truputį nenoriu net išmokti, yra pagrindinės trys kalbos vokiečių, anglų, rusų ir jų manau užteks.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tikrai norėčiau išmokti, ką ten gali žinoti gal teks dirbti ir prireiks šios kalbos? o galbūt teks daug keliauti po tas šalis? na nieko negali žinoti, o čia kažkas užsiminė apie ispanų kalbą... ispanų mielai rinkčiausi vietoj rusų, bet gaila pas mane mokykloje nėra ispanų kalbos. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kam jos, kur ji bus reikalinga? Ah, nebent kai išvažiuosi į tą šalį kur ji bus reikalinga, kadangi aš net nežadu ten važiuot nei truputį nenoriu net išmokti, yra pagrindinės trys kalbos vokiečių, anglų, rusų ir jų manau užteks.

Prancuzų dar. Beje, gal ir neprireiks Lotynų kalbos kitose šalyse, tačiau ji praverčia visokiuose pavadinimuose, ligose ir panašiai, daug kur būna pavadinimai lotyniškai užrašyti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš mokykloj šiais metais mokiausi ispanų kalbos, bet nieko neišmokau, nes per pusmeti buvo apie 5-6 pamokas :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prancuzų dar. Beje, gal ir neprireiks Lotynų kalbos kitose šalyse, tačiau ji praverčia visokiuose pavadinimuose, ligose ir panašiai, daug kur būna pavadinimai lotyniškai užrašyti.

Ispanų arba Portugalų labiau sakyčiau nei Prancuzų nes apart Pracunzijos ji naudojama berods tik Afrikos šalyse. Šiaip norėčiau, kad vietoj Rusų/Vokiečių antra užsienio kalba būtų Ispanų/Vokiečių nes mastant realiai Rusų naudojama tik Rusijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje man rodos, ten nemanau, kad labai daug kas važiuos dirbt ar taip, na Lietuvoje daug dar rusų bet žiūrint realiai tai daugiausia yra senyvo amžiaus žmonės kurių su kiekvienais metais vis mažėja. O ispanų manau tikrai labiau praverstu nei rusų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ispanų arba Portugalų labiau sakyčiau nei Prancuzų nes apart Pracunzijos ji naudojama berods tik Afrikos šalyse. Šiaip norėčiau, kad vietoj Rusų/Vokiečių antra užsienio kalba būtų Ispanų/Vokiečių nes mastant realiai Rusų naudojama tik Rusijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje man rodos, ten nemanau, kad labai daug kas važiuos dirbt ar taip, na Lietuvoje daug dar rusų bet žiūrint realiai tai daugiausia yra senyvo amžiaus žmonės kurių su kiekvienais metais vis mažėja. O ispanų manau tikrai labiau praverstu nei rusų

darbo CV dauguma ieško, kas moka rusų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūs rimtai čia apie tą lotynų kalbą šnekat? :D niekas gi ja nekalba, ** ta kalba reikalinga, kad galėtum mokslinėj kyngoj perskaityt kokios tai gyvūnų rūšies pavadinimą? :D juokinat visiškai, geriau jau pasimokykit vieną iš labiausiai vartojamų kalbų... :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Lotynų kala yra mirus kalba. Šiais laikais ją naudoja tik farmacininkai, gydytojai, biologai, botanikai ir kartais teisininkai. Nemanau kad ji dar kažkam yra reikalinga :) O šiaip mokyklose galėtų būt įvairesnių kalbų pasirinkimas ne vien tik anglų, vokiečių, prancūzų ir rusų..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Lotynų kala yra mirus kalba. Šiais laikais ją naudoja tik farmacininkai, gydytojai, biologai, botanikai ir kartais teisininkai. Nemanau kad ji dar kažkam yra reikalinga :) O šiaip mokyklose galėtų būt įvairesnių kalbų pasirinkimas ne vien tik anglų, vokiečių, prancūzų ir rusų..

Tai nuo 11 klasės gali pasirinkti ir daugiau, nebent mokykloj pas jus nėra.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Neturiu kantrybes, nenoreciau ismokti. Kiek girdejau, jei nori pramokti Ispaniskai, reikia pagyventi tokioje aplinkoje, kur visi kalba ispaniskai ir ismoksti per 2-3men.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Kаsparas_Gang

gal ir idu butu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...