Eiti į turinį
Vytautas_Cames

Dragai

Rekomenduoti pranešimai

Ar domitės kas dragais vykstančiais Lietuvoje, ar vietovėje, kurioje esate? Dauguma turbūt žinote Šiauliuose vykstančius dragus netoli Zoknių rajono, jau kiek žinau, jie gan gerais atgarsiais nuskambėjo Vilniuje.

Aš asmeniškai mėgstu juos stebėti, kartais su draugais nuvažiuojame pasižiūrėti kaip visus Šiauliuose GTR triuškina, kitų mašinų dragus, driftus, burnoutus daromus ten.

Štai viena nuotrauka iš Zoknių dragų.

972138_392525050865272_1533487211_n.jpg

  • Patinka 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesu buvęs nei karto drage, tik fotkės ir pan. :(

Esu fb "zoknių dragai" page palaikinęs, tai ten karts nuo karto pasižiūriu. Buvo video įkėlęs vienas kaip mieste tas skyline varė, nudūmė iškart ans :DD

Kai turėsiu teises, mašiną, jeigu dar vyks ten tie dragai, tai būtinai nulėksiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Beveik visada su chebra penktadieniais lekiam Į dragus ,nors pats ten būnų TIK žiūrovas ,bet labai patinka ir sukelia didžiulius įspudžius ypač kaip draguoja tiunninguotos ,arba retos mašinos..(Bet nepatinka Šiaulių draguose didžiule betvarke ,ypač kaip baigiasi dragai..prasideda chaosas,visi važiuoja kas kur nori:( ) :)

Prisimenu buvau ir kaip Mantas jei toki žinau su mocu isipiso i BMW..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Seniau kai dar mažas buvau vykdavo Radviliškio rajone,bet dabar jau nebedaro,nes per daug avariju dalyvavo ir pažystamu porta kartų,bet šeip dar maži buvom tai ne kiek žiurėjom,o kiek alaus butelius rinkom bulviu maišais tempėm i parduotuve taip po 20lt~ pamenu gaudavom kekvienas :lol:

Ir Šiauliuose tas pats ,visi ant to pakilimo tako palieka visus butelius ,jau ne karta per tuos butelius prasiduria padangas žmones.. O kas svarbiausia Dažniausiai geria tie kurie sėdi už vairo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gaila Molėtuose dragu nėra :D atsimenu kaip mažas žiauriai buvau, gal 2-3 metai, tai britvu lenktynės būdavo, o dabar tai givenu netoli sporto salės, pora 100 metrų, ir ten eikštelė yra, daug vietos, tai atvaro su pyrdom pastuntina, ir visalaiką 12val. nakties driftina kiti (su bmwais ir t.t) .. trugdo miegot .. :D bet linksma pažiūrėt kaip visas stadionas šone dūmais išėjės :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tony_Clips

Nesu buvęs nei karto drage, tik fotkės ir pan. :(

Esu fb "zoknių dragai" page palaikinęs, tai ten karts nuo karto pasižiūriu. Buvo video įkėlęs vienas kaip mieste tas skyline varė, nudūmė iškart ans :DD

Kai turėsiu teises, mašiną, jeigu dar vyks ten tie dragai, tai būtinai nulėksiu :D

Aišku vyks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...