Eiti į turinį
Kornis_Diesel

Anonymous.

Rekomenduoti pranešimai

Dar vienas dalykas, jeigu tikrai toks atsidavęs jautiesi, tai kokio velnio reikalingos tada išvis kažkokios organizacijos? :) miesto savivaldybėj tikrai gautum informacijos apie skurdžiai gyvenančias šeimas kurias galėtum tiek maisto produktais, tiek pinigais paremt. Dėl aukojimo išsipildymo akcijoje, žinoma gerai, bet juokas ima kai išsiunčia sms už kokius 5lt ir didžiuojasi kad vos ne stebuklą padarė, kaip minėjau nereikia nei akcijų kokių, nei organizacijų, kad galėtum padėt sunkiai gyvenantiems.

Suprask, mes ir ne patys aukso kasyklose gyevam, ir tie 5Lt, gali padaryti daug ką, vaikui, ar kitam žmogui kuriam labai reikia tų 5Lt. Supranti vienam yra labai sunku kitiems padėt ir tai gali paliudint ne vienas patyręs, grupėję gali daryti pasitarimus ir pnš, gali daryti eisenas ir t.t, o ką tu vienas? Jai pats ne miljonierius esi? vnž grupėje yra lengviau ir efektingiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias Mantas_Zalgirietіs

Suprask, mes ir ne patys aukso kasyklose gyevam, ir tie 5Lt, gali padaryti daug ką, vaikui, ar kitam žmogui kuriam labai reikia tų 5Lt. Supranti vienam yra labai sunku kitiems padėt ir tai gali paliudint ne vienas patyręs, grupėję gali daryti pasitarimus ir pnš, gali daryti eisenas ir t.t, o ką tu vienas? Jai pats ne miljonierius esi? vnž grupėje yra lengviau ir efektingiau.

Man labai reik 5lt gal gali išsiųst kredių nick: Mantas_Zalgirietis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

/atsiimti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Daily_Weed

Pagarba , jiems pagalvokit ne kiek vieną dieną tokių žmonių atsiranda . Tas vyras neturėjo , net už ką duonos nupirkti , o jam čia jau sumete visi , gal net ant vakarienės . Šaunuoliai :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Mister_Anonymous

Na aš prie tokių grupuočių prisijungčiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Daily_Weed

Rimtai gavai kreditų ? :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Brius_Wilis

Tikrai verčia susimastyti....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias James_B

We Are Legion

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As tas per vidury gale

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Koks aš blogas ar negailestingas esu 'svolačius' kitiems toks klipas man tokiam vyrui išspaudė ašara nes žmogus yra visiškai nekaltas ir tokius reikia gerbti.... Labai gera darba padarė Anonymous ir iškarto privertė susimastyti.

Štai ir aš

07bd6087473fbb3736120990b29782cc200.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Night_Shame.

Koks aš blogas ar negailestingas esu 'svolačius' kitiems toks klipas man tokiam vyrui išspaudė ašara nes žmogus yra visiškai nekaltas ir tokius reikia gerbti.... Labai gera darba padarė Anonymous ir iškarto privertė susimastyti.

Štai ir aš

07bd6087473fbb3736120990b29782cc200.jpg

neoriginali kaukė

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Аrmandas_Сoolx

Kur kaukę gaut galėtumėt pasakyt? Beje video verčiantis susimastyt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...