Eiti į turinį
Liutas_Nrg

Apple iPhone

Rekomenduoti pranešimai

Neturiu iPhone, neturėjęs ir turėt nenoriu. Ne dėl kainos (kaip visi mėgsta pasišaipyti), o dėl savybių. Tiesą pasakius nemėgstu nei vieno apple gaminio. iOS nekenčiu kaip hitleris žydų. Apie telefoną, tai visi man jie vienodi, kad ir kiek ten tų modelių, ekranas didėja, vidus vis dar pūva. Dabar tik pamačiau iOS 7 su 3-4 naujom funkcijom (o kiek daug, apsimokėjo naują versiją leist). Meniu tai tikra nesąmonė. Tarkim. Paėmęs iPhone: perbrauki į kairę, į dešinę, užrakini ir padedi. Paimi android telefoną, naršai ir naršai po visur, nes yra kur naršyt. Nežinau, turbūt daugumai taip labai patogu (kai negali nieko daugiau daryt), bet tokių dalykų nemėgstu aš.

Pasakyk punktais kuo tau nepatinka ko nerandi ar net nezinau... butu idomu suzinoti :) Pvz mano gal 3 draugai nusipirke telefonus su andriod dvieju samsung ir vieno sony, visi svajoja apie iphone nors turi tie du s3 o tas sony xperia z tai net nezinau kaip tai paaiskinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Mаrius_Brаvo

Pasakyk punktais kuo tau nepatinka ko nerandi ar net nezinau... butu idomu suzinoti :) Pvz mano gal 3 draugai nusipirke telefonus su andriod dvieju samsung ir vieno sony, visi svajoja apie iphone nors turi tie du s3 o tas sony xperia z tai net nezinau kaip tai paaiskinti...

Vaikučiams prieš miegą tokias pasakas nebent gali sekt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasakyk punktais kuo tau nepatinka ko nerandi ar net nezinau... butu idomu suzinoti :) Pvz mano gal 3 draugai nusipirke telefonus su andriod dvieju samsung ir vieno sony, visi svajoja apie iphone nors turi tie du s3 o tas sony xperia z tai net nezinau kaip tai paaiskinti...

Vaikučiams prieš miegą tokias pasakas nebent gali sekt

Vaikai nuo tokiu pasaku paniskai bijotu android :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nei tu zinai mano pajamu nei ka ziurkiau :D 1 raide pakeista nicke nieko nekeicia, kaip likai ziurkius taip ir liksi, gryzk i savo vamzdyna

kai zmones neturi ka pasakyti kimba prie kvailu dalyku vaikai visada nores iphone bet jo neypirks todel axujielins su savo pigiu andriod ir sakys best phonas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kai zmones neturi ka pasakyti kimba prie kvailu dalyku vaikai visada nores iphone bet jo neypirks todel axujielins su savo pigiu andriod ir sakys best phonas...

Tai tu ir kimbi su savo pajamom, atsirado cia :D:D jei tavo svajone vien iphone tai tu ir pasilik, jei tau perka tuos telefonus tevai tai ir tylek, nera iphone geriausias telefonas, kad cia revoliucija ojojoj, praplesk savo akirati biski ir atsigauk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rimcius_Blocck

kai zmones neturi ka pasakyti kimba prie kvailu dalyku vaikai visada nores iphone bet jo neypirks todel axujielins su savo pigiu andriod ir sakys best phonas...

ok baigiu su tavim cat fight sutaupysiu savo brangaus laiko tiek tavo ziurkisko, gg tau ziurkiau, man atrodo cia tau su pinigeliais labai prastai kad rupi kiek kas pinigu turi ;) nebesapnuok apie ta iphone, apie jy as nieko ir nesakiau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kai zmones neturi ka pasakyti kimba prie kvailu dalyku vaikai visada nores iphone bet jo neypirks todel axujielins su savo pigiu andriod ir sakys best phonas...

ai tai as turiu s4 androida kuris kainavo +-2400 ir jis yra pagal tave pigus sudas kai jis yra turbut brangesnis uz tavo susmirdusi iphone(nzn kainu jo) tai taip iseina as skurdzius nes neturiu iphono :lol: :lol: blet pas tave tai logika as bbd juokdarys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neturiu iPhone, neturėjęs ir turėt nenoriu. Ne dėl kainos (kaip visi mėgsta pasišaipyti), o dėl savybių. Tiesą pasakius nemėgstu nei vieno apple gaminio. iOS nekenčiu kaip hitleris žydų. Apie telefoną, tai visi man jie vienodi, kad ir kiek ten tų modelių, ekranas didėja, vidus vis dar pūva. Dabar tik pamačiau iOS 7 su 3-4 naujom funkcijom (o kiek daug, apsimokėjo naują versiją leist). Meniu tai tikra nesąmonė. Tarkim. Paėmęs iPhone: perbrauki į kairę, į dešinę, užrakini ir padedi. Paimi android telefoną, naršai ir naršai po visur, nes yra kur naršyt. Nežinau, turbūt daugumai taip labai patogu (kai negali nieko daugiau daryt), bet tokių dalykų nemėgstu aš.

Jo, paimi Android, naršai kol pasiklysti, kai nori išeiti užstringa, bandai perkraut ir nebeįsijungia :D Gal nereikia geriau tokių telefonų. O dėl tų funkcijų tai gal didesnių skaičių nei 4 nepažįsti, nes ten atnaujinimas nemažas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...