Eiti į turinį
Liutas_Nrg

Apple iPhone

Rekomenduoti pranešimai

Atsipalaiduok tu gal vaikeli, wikipedia galiu ir as parasyti tenai kad nokia 3310 gorilla naudoja stikla, ir tu patikesi. Apple.com kazkodel nieko apie gorilla glass neraso, turbut pamirso pamineti ane?

Kiek gi pačiam metų, kad vaikais vadiniesi? Tavo gimimo data man neįdomi, kalbu apie protinę brandą.

Apple, skirtingai negu Nokia ir pora kitų gamintojų, turi ką rašyti ir be gražių pavadinimų. Ir apskritai, gorila ten ar ne, sėkmės subraižant :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiek gi pačiam metų, kad vaikais vadiniesi? Tavo gimimo data man neįdomi, kalbu apie protinę brandą.

Apple, skirtingai negu Nokia ir pora kitų gamintojų, turi ką rašyti ir be gražių pavadinimų. Ir apskritai, gorila ten ar ne, sėkmės subraižant :)

Ne apie metus snekame, noresi rasi visa info apie mane internete.

Tai vis del to pripazysti kad Iphone 4 neturi gorilla glass ar dar ne?

Sekmes subraizyt? Aciu, ir be jos jau as savo iphone 4 subraiziau nukritus ant plyteliu :) O toliau nesneku kaip jis atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne apie metus snekame, noresi rasi visa info apie mane internete.

Tai vis del to pripazysti kad Iphone 4 neturi gorilla glass ar dar ne?

Sekmes subraizyt? Aciu, ir be jos jau as savo iphone 4 subraiziau nukritus ant plyteliu :) O toliau nesneku kaip jis atrodo.

Nieko aš tau nežadu pripažint, puslapiuose su aprašymais Gorila minima, ir ne mano reikalas kaip tu su savo daiktais elgiesi. Normaliai naudojant niekas nesusibraižo. Kai operuoji pacientus gal skalpelių nemėtai ant plytelių?

Kaip išvis gali nuo kritimo susibraižyt? Gal tiesiog suskilo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nieko aš tau nežadu pripažint, puslapiuose su aprašymais Gorila minima, ir ne mano reikalas kaip tu su savo daiktais elgiesi. Normaliai naudojant niekas nesusibraižo. Kai operuoji pacientus gal skalpelių nemėtai ant plytelių?

Kaip išvis gali nuo kritimo susibraižyt? Gal tiesiog suskilo?

Neoperuoju pacientu ir nelygink cia skalpelio kury tu net plauni po operacijos o telefono po kiekvieno pasnekejimo su draugu neplauni.

Tavo palyginimai tai nesusieja su logiskumu.

Krito tiesiai ant ekrano, blynu liaudiskai tariant ir paciuoze ar dar kazkaip, ir susibraize. Skilti tai skiles tik galinis dangtelis kaip nuo stalo nukrito ant zemes kambaryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neoperuoju pacientu ir nelygink cia skalpelio kury tu net plauni po operacijos o telefono po kiekvieno pasnekejimo su draugu neplauni.

Tavo palyginimai tai nesusieja su logiskumu.

Krito tiesiai ant ekrano, blynu liaudiskai tariant ir paciuoze ar dar kazkaip, ir susibraize. Skilti tai skiles tik galinis dangtelis kaip nuo stalo nukrito ant zemes kambaryje.

Nematau pas save kažkokių logikos trūkumų, jokie daiktai išskyrus kamuolius ir granatas nėra skirti jų mėtyti. Mano penktukas kritęs kelis kartus labai skaudžiai ir kol kas jam, tpfu tpfu tpfu, nieko neatsitiko, nu niekam nepaslaptis kad juodo modelio kraštai lengvai apsidaužo, bet kažkokių ekrano įbrėžimų ar skilimų neatsirado. Aš ką noriu pasakyti tai kad iPhone'ai yra užtektinai tvirti kasdieniam naudojimui, o, jei tau dažnai krenta, perki Sonim. Tingiu ginčytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nematau pas save kažkokių logikos trūkumų, jokie daiktai išskyrus kamuolius ir granatas nėra skirti jų mėtyti. Mano penktukas kritęs kelis kartus labai skaudžiai ir kol kas jam, tpfu tpfu tpfu, nieko neatsitiko, nu niekam nepaslaptis kad juodo modelio kraštai lengvai apsidaužo, bet kažkokių ekrano įbrėžimų ar skilimų neatsirado. Aš ką noriu pasakyti tai kad iPhone'ai yra užtektinai tvirti kasdieniam naudojimui, o, jei tau dažnai krenta, perki Sonim. Tingiu ginčytis.

Perku telefona tada o ne Sony, nes ten ne tlf irgi su supista android sistema, pasleptais portais, debiliskom hw problemom ir pns. Turejau ir ta prakeikiau, daugiau gyvenime neimsiu android y rankas.

Gincytis visi "tyngi" kaip truksta argumentu/parodymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Perku telefona tada o ne Sony, nes ten ne tlf irgi su supista android sistema, pasleptais portais, debiliskom hw problemom ir pns. Turejau ir ta prakeikiau, daugiau gyvenime neimsiu android y rankas.

Gincytis visi "tyngi" kaip truksta argumentu/parodymu.

Kalbu apie Sonim, tai yra visai atskiras labai tvirtų telefonų gamintojas, nesusijęs su Sony.

Man pats geriausias argumentas yra asmeninė mano patirtis, šeimoje yra kas turi tą patį iPhone 4. Buvome suskaldę jo stiklą priekinį kai nuo galvos aukščio iškrito ant akmens, per pusantrų metų naudojimo atsirado pora vos įžiūrimų įbrėžimų. That's all. Jei kalbame apie naujausius modelius (apie ką diskusija buvo nuo pat pradžių), tai juodo modelio šonai turi savybę lengvai apsidaužyt, bet jau metus naudoju savąjį be jokių plėvelių ir nėra nei vieno įbrėžimo nei priekyje, nei gale. Todėl man ir nesuprantama, kodėl taip puoli Obuoliukus su tais braižymais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...