Eiti į turinį
Liutas_Nrg

Apple iPhone

Rekomenduoti pranešimai

A rimtas?Tai nafik,taip gyre lumia,o nusipirkes pardave,gal iPhone i smegenys transliuoja bangas,kurios uzvaldo prota ir prasideda apple manija :D

Nezinai situacijos nesigilink

Turejau i4, nusipirkau 720 pardaviau 720 broliui nes jo zmona labai norejo tai vel i4 pasiemiau is stalciaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Original is apple.no pirkau norvegijoje i4 ir ka tu man y tai, po puse metu wifi grybauja vos ne prie routerio turi sedet kad gaudytu ir tai daugumai yra problema taigi maziau snekek nes per galva gausi

Na tai laikas naują routerį nusipirkt arba nustot savo telefonus vietoj kamuolių naudot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na tai laikas naują routerį nusipirkt arba nustot savo telefonus vietoj kamuolių naudot :)

Taip, visam pasauliui reikia pasakyt kur buvau kad naujus routerius nusipirktu ^^

Ir taip, telefonas labai panasus y kamuoly

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turėjau patį pirmą prieš pora metų, šūdų krūva, pačiupinėjau klasioko 4, nieko įpatingo, truputi patvaresnis ir žaidimų daug, gal gerai prastumt laikui, bet nieko nuostabaus, vistiek nėra patikimas daiktas, todėl dabar naudoju paprasta nokia, geresnių telefonų nėra. Nebaisu nei, kad iškris kažką žaidžiant, nei reikia šalt rankų žiemą norint sms atrašyt.

Nokia > Aifaun.

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Bige_Murcialagos

nezinau seni is kur tu tokias kainas trauki... Turbut omnitelis + apipiso. Kaina 1600 s4 :)

Samsung galaxy S4 kainuoja 2450 atrodo ar 2400 litų žiūrkiau tu bl skurdžiais vadina nors pats žinai kad Iphone tie tavo ar apple bbz šūdai paskutiniai niekas jų nemėgsta ( dauguma ) ir bl tu čia vadini skurdžiai vpš :DD turiu samsung galaxy S2 nu man jis patiko ir pirkau jis kainavo 990 litų nu taj aš ir skurdžius kad tokį pirkau ? :DD duxena tu žiurkėne krw nekelk čia bangų.

Ė žiūrkiau pasižiūrėk į veidrodį kaip atrodai:

0a18b181990ddcae090c6acb2e549a0d689.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...