Eiti į turinį
Svečias Meter_Off

Kaip jūs pradedate ryta?

Rekomenduoti pranešimai

Atsikeliu, atsimerkiu. Mano mintys: Blet ir vel atsikeliau. Nueinu pamyzt. Pasiziuriu ar cigonai nepavoge nieko. Einu prie savo sumuzstiniu gamintojo. Idedu ten sumustinius pyst silta. Paemu. Suvalgau. Lova pasikloju. Dantis blet issivalau. Paziuriu kad dar tik 6 ryto. Susimaunu. Einu miegot. Preis nueinant miegot pasiemu telefona, paziuriu youtube, fb. Kai tai padarau jau praeina 1val. Tada bandau uzmigti. Po bandymo uzmigti suprantu kad nebeuzmigsiu. Tada isjungiu telila, ziuriu ka gero rodo. Po 1min issjungiu nes suda rodo. Bet kai jau paziuriu i laikrodi, ten jau 9ryto. Tai mane kamuoja mintys kad as miegojau. Atsikeles nieko nedarau, ir einu i lauka kanors paveikt, breika pasokti ir pns.....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias Banys_Extreme

Einu nusimyžt (Visada)

Prikolas :DDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsikeliu, einu išsimaudyt, išlindęs apsirengių, susitvarkau plaukus ir pavalgau pusričius.

Kasdien maudaisi ? Pz tai kiek vandes išleidi bereikalo... O ka tipo tau plaukus tvarkyti daug rteikia laiko ? čj džiumbras kaip Rimas esi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano kasdieninis ryta : pasižiūriu kiek valandų,,einu nusimyžt,pavalgau,einu šuni išvesr,isijungiu pc/telika,paskui i lauka bėgu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Mindaugas_Epic

Atsikeliu , susitvarkau kambarį :D , einu maudytis ir išsivalyti dantis , einu į lauką

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Žalg_Meister

Einu nusimyžt (Visada)

Nu o jei dar su stovinčiu atsikeliu tai dar reikia biški paištvirkaut... (if u know that I mean)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kasdien maudaisi ? Pz tai kiek vandes išleidi bereikalo... O ka tipo tau plaukus tvarkyti daug rteikia laiko ? čj džiumbras kaip Rimas esi.

O tu tipo ne kasdien maudaisi ? :lol: Tai gal tu nevala koks, kad nesiprausi ir taupai vandenį :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Kid_Killеr

Aš pradedu rytą taip : Atsikeliu,įjungių PC / kol kraunasi einu nusipraust / Padarau arbatos / Išeinu į lauką pabegiot / Prisedžiu prie PC 1valandai ir einu į lauką / Ateinu namo / Įjungiu PC / Nusiprausiu / Persirengiu į naminius drabužius padarau valgyt ir einu prie PC .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
winston-blue-nano-xs.jpg?1319010040

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš pradedu savo rytą su byrka delne.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Fun_Erikas

nusimizu padrocinu pavalgau ir einu i kiema

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsikeli, nusiprausi, parūkai, pavalgai, išsivalai dantis, ant turniko, prie pc.

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Meter_Off

Džiumbras tik tu... Bomžas gal kad vandens jau gaili? :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...