Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Johny_Torres

Ignas_Club apgavikas ( 20 milų )

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Johny_Torres

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Johny_Torres

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Ignas_Club

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Aš šiam asmeniui daviau 20 milijonų SARG serverio pinigų ( litų ), kadangi darėm vieną dielą, taip pat išsiunčiau 5Lt SMS į Ignas_Club kreditų balansą . Po visko, negavau savo pirkomo daikto, tad reiškias buvau apgautas . Dabar reikalauju viską grąžinti, kadangi jis tuos pinigus dabar pradavinėja SuperGames.Lt portale, katik mačiau jo ten nick'as Tony_Soprano .. Tad grąžinkite man 20m ir tuos 100-ą kreditų, o Ignas_Club pasiųskite į RCON'ą .. Taip pat jis parduoda savo paskyrą čia - http://www.supergames.lt/topic/132940-parduodu-sarglt-acc/#entry912571

4. Įrodymai (BŪTINA): Štai - duodu 20 milijonų : 23049490666bf3d7ff02e4ab590535e7908.png

Štai, išsiųsta žinutė, o jis man sako, jog negavo kreditų - e41332442641cf3d450c24da933f7cbe150.JPG

Anksčiau ( praitą kartą ) kai buvau apgautas, Admin_Bumeris ( Rokas ) grąžino man visą pinigų sumą, tad tikiuosi šį kartą asmuo bus nubaustas, bei man bus viskas grąžinta /

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Johny_Torres

Kada aš kam grąžinu, kai patys nesmaones daro? Abiem ban ir ramu.

Anksčiau buvo tokia pati priežastis, tačiau mažesnė suma .. Aš gal ir kaltas, tačiau man tai buvo labai svarbu, jis galima sakyti mane reketavo .. Tai ką man daugiau daryti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...