Eiti į turinį
Stalin_Ladies

Laikas keisti pelė bei klaviatūra kompiuteriui.

Rekomenduoti pranešimai

Kas tave skaityt moke ereli tu , , turtuolis bl atsirado uz tevu litus gyvenantis raso jis dar cia kazka , as ne toks debilas kaip tu ir neperku peliu ir klaviaturu po pora simtu litu.:)

Prisestum dienai prie normalios peles su klaviatura, nenuliptum nuo ju.. Nesedejas prie normalaus daikto ir aiskini. Masina irgi gali jugi uz 2k litu nusipirkti vaziuojancia, kam ten pirkti uz 10k ta masina nuu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nolifer? :lol: Nežaidžiantis nei vieno žaidimo, prie kompiuterio per dieną praleidžiantis ~6 valandas, skaitosi nolifer`is? :lol: Nebejuokauk. Tiesiog neesu bomžas, kuris perka paprasčiausius daiktus už 10 litų iš cento ir laimingas sėdi kaip vaikis gavęs saldainį...

Pvz as nusipirkes pele uz 30lt ir klavetura uz 50t belaide ir man ph kokios ji firmos ar dar kas svarbiause man veikia gerai tarnauja ir viskas as neziuriu kad pavaidynti pries draugus kad pirkau uz 300lt pelia geriau daikta nusipirksiu koki kuris pravers gyvenime tavo pasirinkimas gali pirkti.Ir nepisk proto kad bomzai cia visi ciuju pat apsiagoi gyvena ir rasyneja nesamones

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kas tave skaityt moke ereli tu , , turtuolis bl atsirado uz tevu litus gyvenantis raso jis dar cia kazka , as ne toks debilas kaip tu ir neperku peliu ir klaviaturu po pora simtu litu.:)

Skaityt moku puikiai. :) Kodėl tu sakai būtent iš tėvų pinigų? :lol: Pats jaučiu iš tėvų piniginių pinigus renkiesi ir laimingas sėdi čia aiškindamas... Yra toks dalykas kaip - vasara per ją galima lengvai užsidirbti, ką aš ir padariau. Dirbau pas ūkininką, į dieną moką po 90LTL, tad aš ir užsidirbau, todėl kaip ir visada aš galiu leisti sau šį malonumą, o tu kai prie kompo kiaura dieną prasėdi, dar čia zyzi... Tik vat, šia savaitė neteks dirbti, nes reikia į mokyklą apsipirkt (kuprinė ir t.t.), pas gydytojus nulėkt, na ir taip reikalus susitvarkyti. Bei dar ūkininkas kvietė nulėkt bet kada pas jį dirbti, tad manau per visas atostogas eisiu dirbti, gal dar kartas nuo karto per savaitgalį. :) (ir tai piniginė pastorins).

Pvz as nusipirkes pele uz 30lt ir klavetura uz 50t belaide ir man ph kokios ji firmos ar dar kas svarbiause man veikia gerai tarnauja ir viskas as neziuriu kad pavaidynti pries draugus kad pirkau uz 300lt pelia geriau daikta nusipirksiu koki kuris pravers gyvenime tavo pasirinkimas gali pirkti.Ir nepisk proto kad bomzai cia visi ciuju pat apsiagoi gyvena ir rasyneja nesamones

Kaip ir sakiau The_Demphis - dirbau pas ūkininką, užsidirbau, tad galiu aš sau leisti, neturėčiau / neužsidirbčiau pinigų pats, gaučiau iš tėvų, ne iš bomžų mes esam, bet visgi nereikia visad imti iš tėvų piniginės... Nereikia čia pavydo schenu demonstruoti... Gero naudojimo! ;)

:DDD pele, klaviatura is maxes, laiko jau nzn kiek metu, kilimeliu vapsie nereik tik maiso.. Siulau taupyt ir toliau, uzaugsi, reikes masinos, teisiu, noresi susimoket uz mokslus, tai geriau negu dabar pirkt tokius daigtus uz kosmines kainas.

Kilimėlis man reikalingas... Be kilimėlio kažkaip pelės "apačia" greitai gadinasi, tada tampa jį kažkokia tai sunkiai valdoma... Susitaupysiu ant visko, ko man reikia... :) Nėra kainos kosminės tikrai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Erikas_Funas

Turiu razer mantis kilimeli nuo brolio laiku laiko tikrai apie 5 metus galvoju deathadderi pirkti bet dabar a4tech x7 uztenka ;d sedejau kazkada prie pusbrolio deathadderio seip tai zjbs patariu ir deathadderi pameginti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taip , nesuauges as dar kaip ir tu , ir gyvenu is tevu pinigu , darbininke tu didysis , ukininke tu geriau litus taupyk ant masinos ar ko kai uzaugsi o ne ant tokiu xujniu metyk kur yra pigiau ir skirtumas mazas.

Neesu aš suaugęs irgi, bet sugebu pats užsidirbti, kaip man reikia. :) Gerai nebeįdomi man tą tavo nuomone, verksmai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai kad nera ko verkt , nera verksmu , tiesiog gaila zmoniu tokiu kaip tu kurie meto pinigus , geriau pataupytum .:)

Nu tu dusk bliot taupytojas didysis blt, vps vaikas matyt kad stobal sedi savo urve ir sedek tenai. Vaikyste reikia dziaugtis o ne buti taupytoju visa savo gyvenima kas is to taupymo kaip esi vaikas? Paaiskink, teise tu. Pradesi dirbti, gyvensi pas mama, bus 18 ar daugiau, dvieju menesiu alga atsidesi i sona ir turesi ant tu teisiu blt, bisky pats mastyk ka sneki. Paaugliui siulai taupyti, ka jis savo vaikam papasakos kaip vaikyste praleido? Ai nuo 13 metu dirbau ten ir ten ir taupiau ant teisiu, ant masinos ir bla bla bla. Vaikiska logika, pavydumass tai vadinas irgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...