Eiti į turinį
Stalin_Ladies

Laikas keisti pelė bei klaviatūra kompiuteriui.

Rekomenduoti pranešimai

nolifer? :lol: Nežaidžiantis nei vieno žaidimo, prie kompiuterio per dieną praleidžiantis ~6 valandas, skaitosi nolifer`is? :lol: Nebejuokauk. Tiesiog neesu bomžas, kuris perka paprasčiausius daiktus už 10 litų iš cento ir laimingas sėdi kaip vaikis gavęs saldainį...

6 valandas :DD tai ne, normalus žmogus. Tik nesimaivyk, kad nežaidi. ką tu tas 6 valandas darai? Feisbuke sėdi? Feisbukui reikia super geros pelės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Drukstano_Fanas

Pele mano logitech mokėjau ~15 litų , klavetūra chlcony mokėjau 10 lt kilimėlis 2lt ir viskas tarnauja jau ~5 metus. Nemokėčiau už pele nė 20 lt o čia krc ~200 :o apšales. Nebent neturi kur litus dėt tai pirk, kas man.

Tarkim tu sakai dėl kokybės pinigų negaila. Tau visas komplektas ten ta achuena pelė klava ir kilimas kainuos ~500lt tai krc mano monitorius pigiau kainavo, bet pom jai koks užkietėjas noolifer tai naudokis į sveikata.

nu tai ir sedek su savo tarskalyne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nolifer? :lol: Nežaidžiantis nei vieno žaidimo, prie kompiuterio per dieną praleidžiantis ~6 valandas, skaitosi nolifer`is? :lol: Nebejuokauk. Tiesiog neesu bomžas, kuris perka paprasčiausius daiktus už 10 litų iš cento ir laimingas sėdi kaip vaikis gavęs saldainį...

6 valandas prie pc ir ne noliferis ;DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu tu dusk bliot taupytojas didysis blt, vps vaikas matyt kad stobal sedi savo urve ir sedek tenai. Vaikyste reikia dziaugtis o ne buti taupytoju visa savo gyvenima kas is to taupymo kaip esi vaikas? Paaiskink, teise tu. Pradesi dirbti, gyvensi pas mama, bus 18 ar daugiau, dvieju menesiu alga atsidesi i sona ir turesi ant tu teisiu blt, bisky pats mastyk ka sneki. Paaugliui siulai taupyti, ka jis savo vaikam papasakos kaip vaikyste praleido? Ai nuo 13 metu dirbau ten ir ten ir taupiau ant teisiu, ant masinos ir bla bla bla. Vaikiska logika, pavydumass tai vadinas irgi.

Čia gi sargo logika, nieko keisto...

Tu loxas vps , su tavim nieks nebazarina dalbajobe , vyras naxuj atsirado , as patariu zmogui litu nemetyt xujniom debile. TIKRAS VYRAS TU IRGI CIA SARGE SEDI.:)

Xujniom? :lol: Eik sėdėk su savo pelytė už cento, kuria keiti kas savaitė ir čia bandai išaiškint kad kelis metus su tą pačia pelytė sėdi...

Neturi kur pinigų dėt. Jie tau kompiuteriu galios nepridės žmogau..

Neturiu ir ką tu man? :) Padirbau šiek tiek, galiu sau leisti nusipirkti ko aš noriu.

6 valandas :DD tai ne, normalus žmogus. Tik nesimaivyk, kad nežaidi. ką tu tas 6 valandas darai? Feisbuke sėdi? Feisbukui reikia super geros pelės?

Ble, aš nors ne toks kaip tu 24valandas per parą prie kompo, apsikabinęs kompa sėdi čia aiškini blet kažka. Yra toks dalykas kaip Photoshop, jei nežinojai, per jį darau dizainus, vėliau juos prastumu - ir tada juos galiu leisti vėl kur aš noriu. Gerai, dabar visiškai neseniai išleido PAYDAY 2, jį parsiunčiau, pažaidžiau šiek - wow dabar aš jau nolaiferis? o.o

http://www.youtube.com/watch?v=pWBLI9E6tg4

nu tai ir sedek su savo tarskalyne

Taigi čia sargo logika, nieko keisto...

6 valandas prie pc ir ne noliferis ;DD

Už tave tikrai mažiau praleidžiu. :)

http://www.youtube.com/watch?v=pWBLI9E6tg4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sedziu su logitech pele uz 50 litu gal 4 metus ir puikiai veikia.:)

Tai džiaukis tu su ta pele. :) Aš keičiu visuomet kas 2 metus ir? Gerai pasakiau pirmai, pasakysiu ir dar kartą - tavo nuomone man visiškai nebeįdomi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kilimėlis steelseries QcK visai geras pasirinkimas. (JUODO nepatarčiau pirkti, nes tepasi nuo visko, o valyti, ilga procedūra)

Pelė tinkanti prie QcK - Razer Deathadder. (Patogi rankai ir t.t. super, bet kaina šiek tiek didelė, kaip tokiai pelei. ) Analogas - Razer Abyssus ( šiek tiek pigesnė. )

Jei nemėgsti razer pelių, ko gero geriausias variantas ką galiu pasiūlyti būtų Steelseries kinzu v2 tada.

Klaviatūros negaliu rekomenduoti jokios,nes jų būna įvairių, kainos labai skiriasi. (Vis gi, geriausias variantas būtų Razer)

_______

Jei planuoji pirkti ausines,

rekomenduočiau steelseries siberia v2, o jei ieškai pigesnių, bet + -

panašių - Razer Orca.

Tikiuosi ką nors išsirinksi, sėkmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Bige_Murcialagos

Čia bandai parodyt kad kietas esi kad perki daiktus už tokia kaina :DD už pelė ir klavetura mokėjau ~ 70 litų komplektas be laido tarnauja apie ~ 5 metus dar viskas puikiai veikia o čia nesamone :DD nesuprantu nusipirkčiau jau kanors geresnio o ne pele :DD kam to reik nesuprantu kad pasigirtum draugams kad klavetura turi tokia kaina :DD apšalęs esu gaila būtų tokius pinigus nesuprantu tavęs mum išrinkt padėt tau pele :DD žiauru kuria nori tokia ir perki tuoj surasiu už 20 - 15 litų sakysiu gera ir pirksi ? :DDD manau čia nori tiesiog pasirodyt kad perki tokius daiktus neturiu žodžiu manau gal ir pas psichiatra galėtum nueit gal būtų bėdą išspresta :DD krč pakelei nuotaika nerealiai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...