Eiti į turinį
Tadas_Kraptavicius

Lietuvos motorolerių bendryjos diskusijos foumai / internetinės pardotuvės.

Rekomenduoti pranešimai

Tai vat pats pirkau Aerox'ą :D

Tai variau pas meistrą nes buvo keistą grupė ,o karbiuratorius ir filtras buvo palikti seni per silpni tai grupėj tai meistras pakeitė :D Tai iki tol ėjo vos 60km/h.Dabar kai pakeista tai 98km/h eina. Ir sakė ,kad įpurškimai nėra gerai sakė tas meistras karbiuratorius žymiai yra geriau ,nes kai pabyra tai nekažką būna.

p.s kam įdomu mano roxas tai vat : https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1167516_530052253714720_2103990510_o.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką manot apie Aprilia SR ruošiuos pirkt tai noriu sužinot kuo daugiau apie šita žirga :

8e10e394d5b328286ef59b6774933c0d411.jpg

Važiavau su juo prieš porą savaičių,3kw atrodo paprastas motoroleris... Kadangi buvau normaliai pripisęs užlaužiau dugną ir atsilošiau, kadangi trauka labai labai gera,kaip 3kw ir kaip 49cc. Tikrai patariu imt šituos SR. O ir ekonomiški jie yra, maloniai važinėja, patogus,vietos yra dviems asmenims sočiai. Ir, kad dvise važiuoji trauka puiki. Pats planuoju pirkt, tik nežinau kaip su pinigais bus.

Aerox'ą gali žiūrėt,NRG,Runnerį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Važiavau su juo prieš porą savaičių,3kw atrodo paprastas motoroleris... Kadangi buvau normaliai pripisęs užlaužiau dugną ir atsilošiau, kadangi trauka labai labai gera,kaip 3kw ir kaip 49cc. Tikrai patariu imt šituos SR. O ir ekonomiški jie yra, maloniai važinėja, patogus,vietos yra dviems asmenims sočiai. Ir, kad dvise važiuoji trauka puiki. Pats planuoju pirkt, tik nežinau kaip su pinigais bus.

Aerox'ą gali žiūrėt,NRG,Runnerį.

Kažkaip pr SR labiau traukia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...