Eiti į turinį
Iki vasaros pabaigos mafijų/gaujų direktoriumi minimaliai reikia išbūti 2 savaites, ne mėnesį
Vladimiras_Putinas

Apie Area51(A51)

Rekomenduoti pranešimai

Sveika tauta. Šiandieną norėčiau pakalbėti ne apie žaidimo esančią treniruočių zoną A51, bet apie realybėję esančią zoną Area 51(trumpinys A51 [vert lt. Zona 51]). Realybėje tai nėra zona kurioje treniruojasi teisėsauga. Taigi, kas iš tiesų vyksta Zonoje 51?:

Iš ties tai didžiulė negyvenama teritorija Nevadoje, apie 15 mylių į pietus nuo išdžiuvusio Groom ežero, apie 90 mylių į šiaurę nuo Las Vegas, prijungta prie JAV oro pajėgų bazės „Nellis“. Vien vadinamoji “neskraidymo zona” apima apie 1000 kv. mylių ir visa sritis griežčiausiai saugoma, neprileidžiant stebėtojų arčiau, nei per šūvio atstumą.

O ten už tvoros, – prabangiai išsikerojusi paslaptinga šalis, su masyviais angarais ir pastatų kompleksais, kurių egzistavimą patvirtino Tarybų Sąjungos žvalgybinio satelito nuotrauka, 1988-ais pasklidus po pasaulį. JAV vadovybė nei paneigė, nei pripažino nieko, susieto su “Sapnų šalimi”, tačiau prezidento George W. Bush (Džiordžo Bušo) įsakymu, nuo 2002-ųjų metų “vietovės prie Groom ežero” įslaptinimas buvo pratęstas, “užtikrinant šalies nacionalinį saugumą”. Gal užtenka to, kad minėta teritorija – Nevados vietovė bandymams Nr.51 – priklauso karinių oro pajėgų skrydžių testavimo centrui. Teigiama, čia išmėginami įmantriausi lėktuvai ir kita karinė technika, neretai susieta su vadinamaisiais “juodo biudžeto” projektais. Bazė įkurta 1954-ais ir tiksliai žinoma, kad joje buvo testuojamas žvalgybinis lėktuvas U-2, vėliau tapęs tikra “įžymybe”. O taip pat “Juodasis paukštis” SR-71 bei naikintuvas F-117 buvo konstruojami ir skraidinami zonoje Nr.51. Reiktų pastebėti, kad didžiuliai išdžiuvusių ežerų plotai idealiai tinka, kaip natūraliai lygus kietas paviršius lėktuvų pakilimui ar nusileidimui. Kita palanki savybė ta, kad gyventojų tankumas šiame Nevados krašte – vos vienas žmogus į kvadratinę mylią. Tačiau devintame dešimtmetyje link “zonos 51″ patraukė daugybė “turistų”, ufologų, smalsuolių, kurie liudija stebėję ten švytinčių objektų pasirodymus, kažkam netgi pavyko užfiksuoti vaizdajuostėje neįprastą, skraidančią lėkštę primenantį objektą šalia angarų. Gaila, filmuota buvo iš tolimo atstumo, tad pritrauktas vaizdas nėra tikslus.

“Draudžiama zona” aplink bazę palaipsniui išsiplėtė, buvo uždaryti privažiavimai prie vietų, iš kur nors kiek geriau matosi bazės kompleksai, o jų nemažai naujų pastatyta nuo pat 1980-ųjų metų.

Bet turbūt niekas kitas taip neišgarsino “51-osios zonos” kaip ramaus būdo fizikas Bob Lazar (Bobas Lazaras) . 1989-ųjų lapkritį žymi Las Vegas televizijos stotis “KLAS-TV” rodė seriją ufologinių laidų ir vienoje, žurnalistas bei vedantysis George Knapp (Džiordžas Knapas) pristatė šešėlyje pasislėpusį asmenį vardu “Dennis”. Laidos svečias teigė dirbęs ypač slaptame projekte “Galileo”, Nevados “51-oje zonoje” esančiame padalinyje “S-4″. Jį sudaro mažiausiai devynių angarų kompleksas, įrengtas kalno šlaite, – angarų durys priderintos prie kalvos nuožulnumo ir nudažytos maskuojančia spalva, susiliejančia su aplinkiniu reljefu. Įėjimas į “S-4″ yra posūkyje už 9-ojo angaro, paslėptos įduboje.

Visa tai tūno šalia išdžiuvusio Papoose ežero, kalnų grandinės atskirtame nuo minėtos Groom dykynės ir visos geriau žinomos 51-os teritorijos. “Dennis” su kitais mokslininkais buvo pasamdytas išanalizuoti ir rekonstruoti nežemiškos kilmės erdvėlaivį, kažkokiu būdu patekusį kariniams daliniams ir galiausiai slaptai mažai tyrimų grupei. Sekančioje televizijos laidoje “Dennis” atskleidė savo tikrąją tapatybę ir ekrane apsireiškė romus bet atkaklus fizikas Robert “Bob” Lazar, anuomet pripažintas patikimu ir gavęs gan aukšto lygio leidimą dirbti minėtame projekte. Dennis Mariani buvo Bob Lazar’o “bosu”, kuriam akibrokštas aiškiai ir skirtas pirmoje TV laidoje. Bob Lazar buvo pasamdytas skubotai ir netipiškai tokio slaptumo militaristinei organizacijai, bet greičiausiai tai susieta su poreikiu pakeisti trūkstamą, gal būt žuvusį specialistą. “Naujoko” tyrimų ir darbo sritis tapo erdvėlaivio variklio sistema, susieta su manipuliavimu pačia gravitacija ! Tai buvo vienas iš stulbinančių įtikinimų, kad skraidymo aparatas yra tikrai nežemiškos kilmės, nepaisant JAV vėliavėlės, priklijuotos prie erdvėlaivio korpuso.

Pagal Bob Lazar’o pasakojimus ir eskizus, apsireiškė tipiška skraidanti lėkštė, vidutinio dydžio, fiziko šmaikščiai pavadinta “sportiniu modeliu”. Be jos angaruose slypėjo dar bent aštuoni erdvėlaiviai, galbūt skirtingų konstrukcijų, tačiau nei vieno jų Bob Lazar tiksliai nematė, kaip ir ateivių, nes buvo griežtai apsaugos darbuotojų lydimas tik į savo darbo patalpas.

Nuo pat pirmojo, “anonimiško” kuklaus fiziko pasirodymo televizijoje, laida sulaukė fenomenalaus dėmesio. Didžiausios naujienų agentūros nugriebė pasakojimą ir išviešino jį tiesiog žinių laidose, skirtose milijonams žiūrovų, į kur retai patenka ufologinė informacija. Japonijos televizija tuoj pat pertransliavo pranešimą ir stulbinančiu greičiu sukūrė neilgą animacinį filmuką, pagal Bob Lazar’o pasakojimą.

Iki tol buvęs nežinomas, guvaus mąstymo, išradingas fizikas dabar tapo legendine asmenybe, be kurios nepilnas joks pasakojimas apie “51-ą zoną”. Žinoma, po minėtų “sėkmingų” laidų, Bob Lazar’ui nelengva buvo atrasti ramybę, tačiau jis neturėjo to gerojo pojūčio jau nuo tada, kai susipykęs su savo darbo vadovais bei apsauga, nebegrįžo į darbą, o taip pat ir į specializuotus apartamentus Nevadoje.

Nesutarimus su “darbdaviais” dar labiau kurstė ir vidinis Bob Lazar’o nusiteikimas, kad tokia svarbi informacija neturi būt slepiama nuo visuomenės. Galiausiai, artimų draugų skatinamas jis sutiko apsireikšti viešumoje ir iškloti visą tiesą, tokiu būdų apsaugodamas savo gyvybę – juk per savaitę tapo plačiai žinomu asmeniu, kurio dingimas jau neliktų nepastebėtas.

O tokia “dingimo” grėsmė buvo labai reali ir vargu ar šitoks “nepaklusnus darbuotojas” būtų lengvai išslydęs iš slaptos karinės bazės su neabejotinai griežta valdžia. Sakoma, jų telefoninio skambučio Bob Lazar sulaukė iš kart po pirmos TV laidos. Taip,vadovai buvo nepatenkinti. Laidos “žvaigždė” nutarė tą vakarą negrįžti namo ir kurį laiką slapčiomis apsistojo savo bičiulio name.

Iš kart po drastiško viešumo laidos, o ir laikui bėgant Bob Lazar pritraukė tiek jį palaikančius “tikinčiuosius”, tiek kritikus ir skeptikus. Bob niekad neįsitraukė į tipišką “UFO-guru” veiklą su paskaitomis ar pranašystėmis, vengė interviu ir pasirodymų, tačiau neišsižadėjo savo pareiškimo. Jis taip pat nevystė komercinės veiklos, susietos su savo “skandalingu” pasakojimu.

O tai ne toks dažnas atvėjis – kaip taisyklė, dauguma herojų, pagarsėjusių kur kas menkesniais “nežemiškais nuotykiais” išleidžia bent po vieną knygelę, vaizdajuosčių, plakatų, atidaro interneto svetaines su narystės mokesčiu ir pan. Bob Lazar kažkuo išsiskiria iš kitų “dalyvių slaptuose projektuose”, jo charakteris gerai atsiskleidžia neprilygstamo radijo laidų vedėjo Art Bell’o ilguose pokalbiuose. Natūraliai ramus santūrus Lazar’o būdas vargu ar pirštų mintį, kad fizikas suklastojo visą istoriją idant išgarsėtų.

O tai buvo vienas populiariausių teiginių, nukreiptų prieš Bob Lazar’ą. Kai kurie kritikai net netikėjo jį esant fiziku – neva Lazar’o nupasakota nežemiška skraidymo įranga pranoksta mūsų fizikos dėsnius (lyg galėtų būt kitaip). Suprantama ir tai, kad buvo forsuojama daug “atskleidimų”, siekiant pilnai diskredituoti Bob Lazar’ą, sumanant ir tokius, kaip bandymas “prikabinti” jam prostitutę. Arba teigiant, kad šis “fizikas” yra vyriausybės agentas, skirtas dezinformuoti ir pridengti tai, kas iš tiesų vyksta 51-oje zonoje. Būtent taip pilnu rimtumu nusako kai kurie kritikai – įdomu, kas iš tiesų vyksta karinėje bazėje dar svarbesnio už ateivių erdvėlaivio bandymus?

Kaip besiraukytų skeptikai, ar tiesiog pavydintys Bob Lazar’o “sėkmei”, jo istorija tapo etalonu “buvusio slapto mokslinio darbuotojo” tipui. Tačiau, jei pamąsčius giliau, kitokios eigos nelabai ir sumanytum. Pasamdomas žmogus, iš pašalies, arba tiesiog “kitoks” iš vidaus, kuris ateityje negalės likt ramus neatvėręs tiesos.

Išėjęs į viešumą jis pasakoja apie slaptą projektą, laboratoriją ar bazes, ar požeminių tunelių tinklą. Ir tokiu būdų, kaip nebūtų paradoksalu, šis “maištininkas”, ex-darbuotojas apsaugo save nuo slapto susidorojimo. Čia dėra išminties sentencija, “ir tiesa padarys jus laisvus”. Išskyrus gal atvejus, kai pasisako buvę kariškiai, išėję į pensiją, tuomet tai grynai jų sąžinės ir gyvenimo filosofijos išdava.

Tačiau net ir plačiausias viešumas neužtikrina pilno įtaigumo. Dažniausiai žiūrovai ir klausytojai tiesiog nepasiruošę “nežemiškoms” naujienoms. Kaip kad Bob Lazar prisimena – vieną iš pirmų darbo dienų S-4 skyriuje, stebėdamasis paklausė senbuvių: “ir kaip jums, vyrai, pavyksta išlaikyti tokius dalykus paslaptyje?”. Kažkas jų tik šyptelėjo, “Tai lengviausias dalykas pasaulyje, kokį gali išsaugot slaptai”. O nesunku pamanyti, kad nežinomasis tarnautojas teisus… ir visai ramus, kramsnodamas sumuštinį, atsirėmęs į ateivių erdvėlaivį… gerai žinodamas, kuo žmonės gali ir kuo nepajėgūs patikėti.

Gal būt, iš dalies savotiškas nusivylimas paskatino Bob Lazar’ą laikytis atokiau nuo triukšmingų ufologinių debatų. Dabar jis gyvena provincialioje vietovėje, gan kukliame name, prie kurio sunku ir prisigauti netvarkytu purvinu keliu. Ir tai greičiausiai privalumas, nes mažai šansų, kad atsibels smalsuoliai norėdami “ištirti” kas gi tas fizikas ir jo skraidanti lėkštė.

Užtai Bob Lazar’ą neretai aplanko vyriausybinės kontrolės atstovai, patikrinti, ar kartais jis nestato atominės jėgainės namo palėpėje. Tačiau niekas nesumanė iškelti buvusiam dalyviui bylos už tokio mąsto šmeižtą – tikrą viešą iššūkį vyriausybei bei karinėms struktūroms. O gal tą “šmeižtą” galima buvo lengvai demaskuoti, tiesiog atvėrus bazės vartus ir parodžius, kad jokių skraidančių lėkščių ten nėra?

Na, laimei, ne viskas karinių padalinių rankose. Daugybė skirtingiausių žmonių, iš netikėčiausių pasaulio kampelių praneša apie susidūrimus tiek su nežemiška skraidymo įranga, nutūpusia kur lauke, tiek su pačiais ateiviais – kas tapo vadinama artimaisiais trečiojo laipsnio kontaktais. Net ir skeptiškiems ufologams teko pripažinti šį terminą dėl milžiniško kiekio pranešimų.

Dramatiškiausi iš tokių susidūrimų tapo vadinami “pagrobimais” (abductions), kai žmonės teigė buvę paimti, neretai prieš savo valią, į ateivių erdvėlaivius ar net nuskraidinti į kitas planetas. Labai dažnai šie reiškiniai vykdavo sapno arba “labai tikroviško” sapno metu, taigi dažniausiai naktį miegant. Bet, pilnam abstulbimui, tai atsitikdavo ir pačiu normaliausiu budriu kasdienybės metu.

Net nesiverkit „spoilerio“ jeigu tingit skaityti. Žodžiu tiesiog paprastai padiskutuokim - mačiau vaizdo įrašą kurio dabar neradau, bučiau radęs būčiau tikrai įkėlęs, bet neberandu, bet tiesiog pabandysiu tai paaiškinti kaip viskas atrodo. Žodžiu zona nr.51 nėra tiesiog paprasta zona, į kurią įėjas tu galėsi kaip per žaidimą perliptį tvorą. Kaip jau skaitėte (LABAI TIKIUOSI), supratote kokią zoną apima ši vietovė. Įvažiavęs/įėjas ar kitaip patekęs į tą zoną (PRAŽENGĘS VIENĄ ŽINGSNĮ PRO ŽENKLĄ) tave iškarto užfiksuos radarai, o tuomet į tave bus nusitaikę virš šimto deltos snaiperių. Jeigu tu įvažiavai - tu būsi greitai pagautas ir sustabdytas, kitaip tiesiog tavo mašinai bus kapiec. O pagavus žmogų kuris buvo toj zonoj - automatiškai keliauja į kalėjimą. Kokiam laikui? Net neįsivaizduoju. Žodžiu vaizdo įraše buvo parodyta kaip su džipu įvažiavo į zoną nr.51, o po maždaug 2 minučių iš mašinos rūko dūmai. Ir paaiškinimo į šį dalyką nėra. Ši zona yra kažkuo ypatingai SLAPTA. Palikus darbą (vardo pavardės neatsimenu) moteris norėjo viską papasakoti žiniasklaidai. Ji pasakojo, jog ant operacinio stalo matė kažkokį gyvį, kuris buvo tirinėjamas, bet, tai buvo tikrai ne žmogus, o iš jo bėgo melsvas skystis (manoma, jog kraujas). Kitą dieną ji buvo paskelbta kaip psichė ir viskas tuom pasibaigė. Ir be šios zonos, yra pilna žmonių kurie matė/bandė užfiksuoti neatpažįstamus objektus danguje. Taigi, ką Jūs manote apie šią zoną, zonos veiksmus, vygdomus planus ir tolimesnius planus. Ar atradę ką nors nepaprasto jie bandys tikrąją to žodžio prasme pavergti žmoniją?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

manau, kad neskaitysiu ką parašei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

nu tai kaip visada, tokie straipsniai mažai kam žinomi, geriau pažiūrėkim kaip mailė sairus šikną drebina, o tie žmonės kurie nori tikrą tiesą parodyti, masonų valdomos žiniasklaida televizija radijas ir taip toliau tokius kaip ši moteris greit nutildo, o tokius straipsnelius slepia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

nors belekaip noriu miego, bet perskaičiau viską.. krč buvo kaip rusų pamokoj, kažką skaičiau bet nesupratau ką, kažkoks lazaras buvęs ten kažkas toj zonoj ir bla bla apie erdvėlaivį. krč. aš ateiviais netikiu, bet filmai kai visokie šūdai ateiviai puola žemę ir žemiečiai kovoja su jais tai ahujieni, pvz battleship. vienintelis dalykas dėl kurio galima susimastyti dėl ateivių tai ta pati a51. ką žn ką čia daugiau parašius :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias Аrmandas_Сoolx

Perskaičiau ir netgi labai susidomėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias Tony_Clips

Ai kažkaip tingiu skaityt, bet paskui paskaitysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Perskaiciau i fanar dar ka nirs noriu skaityt. Zjbs jei galidar imes koki linka is kur darcgalima paskaityti... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias Jonce _Merkurijusass

kurie galvoja kad mes vieni begalinėj visatoj tai tokie silpnaprociai, kad net keista, kad siais laikais gali tokiu dar but :D gi ne viduramziai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Mldc + rep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Ir taip aisku,kad mes pasaulyje ne vieni apart mums iprastu dalyku. Tie trys zmones skride i menuli -

Prasigere

Isdurnejo

Pasikore...

ir manot mes vieni sitam ziauriai dideliam maise ?...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

www.google.lt viska gali !

O ką tu parašei net neskaičiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Tingiu skaityt, bet mldc, kad parašei ir nepatingėjai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

×
×
  • Sukurti naują...