Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.1.7 pakeitimai norint gauti motociklininko pažymėjimą

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Jeff_Gordon

Nu ka žinau, kaip esu naujokas, gal ir nieko tokie atnaujinimai nei kituose serveriuose. Manau, kad motociklo teises irgi turi ysilaikyti kiemelyje, neblogai , neblogai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Arnoldas

Tą pati ir aš pritariu, kad serve geriau prižiurėtum... Visi skundžiasi tais Pagrindiniais adminais :blink: ... Dar lievus atnaujinimus kuri, beveik tuos patčius. Bumeri neisižeisk, bet nebenoriu, kad tu būtum pagrindinis adminas :) SORRY, geriau pasikeisk, kol dar laiko yra. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tą pati ir aš pritariu, kad serve geriau prižiurėtum... Visi skundžiasi tais Pagrindiniais adminais :blink: ... Dar lievus atnaujinimus kuri, beveik tuos patčius. Bumeri neisižeisk, bet nebenoriu, kad tu būtum pagrindinis adminas :) SORRY, geriau pasikeisk, kol dar laiko yra. ;)

Savim skūskitės… Tipo mes turim jumis auklėt? Non-rp, DM visi tik rašinėja, o kas juos daro? Kam ta teisėsauga?

O tau kaip suprantu kiekvienas atnaujinimas trukdo… Nepatinka atnaujinimai, tai kas blogo, nieko aš tame blogo nematau. Vertėtu tau pasikeist, kol dar gali, nes su tokiu požiuriu toli nenueisi (čia panašiai gaunas kaip Lietuvoj kaltas tik Kubilius, o mes žmonės esam geri, nors ir slapstom pinigus).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Diima_Dunim

nene, zjbs tas bumeris yra, atnaujinimus daro kiek viena diena, netyngi,juska irgi pradejo adminus priziureti, tai vapse lbj gerai, kartais atnaujinimai buna ir nenaudinga, bet vistiek puiku

ismokit gerbti betkoki darba, net gi maza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Ignas_Traskius

Savim skūskitės… Tipo mes turim jumis auklėt? Non-rp, DM visi tik rašinėja, o kas juos daro? Kam ta teisėsauga?

O tau kaip suprantu kiekvienas atnaujinimas trukdo… Nepatinka atnaujinimai, tai kas blogo, nieko aš tame blogo nematau. Vertėtu tau pasikeist, kol dar gali, nes su tokiu požiuriu toli nenueisi (čia panašiai gaunas kaip Lietuvoj kaltas tik Kubilius, o mes žmonės esam geri, nors ir slapstom pinigus).

Bumeri, gi skaitei tą temą off-topic'e, tai imsies veiksmų kažkokių? Ar toliau leisi tuos "atnaujinimus" ir nekreipsi dėmesio?

Tai padaryk gerų atnaujinimų, kad nebūtų non rp, dm ir t.t...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bumeri, gi skaitei tą temą off-topic'e, tai imsies veiksmų kažkokių? Ar toliau leisi tuos "atnaujinimus" ir nekreipsi dėmesio?

Tai padaryk gerų atnaujinimų, kad nebūtų non rp, dm ir t.t...

Jūs sau atnaujinimą pasidarykit ir nebus to dm, non-rp…

Aš galiu padaryti tik tokį: panaikinti visus ginklus ir atsitrenkus iškart mašina išnyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...