Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.6.07

Rekomenduoti pranešimai

Ta tavo nuomonė yra durna ir tiek. Jeigu tu nesuvoki, kad kiekvienas atnaujinimai kažką naujo padaro, o ne sugadina visą žaidimą, kad reiktų čia nesamones rašinėt, tai tavo intelektas yra per žemo lygio. Šitas atnaujinimas irgi buvo prie pasiūlymu, jis sumažins daug skundų ir nebeverk kur dingo pinigai, kas pavogė ir pan. Prieš rašydamas durną nuomonę apie atnaujinima sužinok kokį galingumą turi šis atnaujinimai (o ne ten šudukus visokius darbam dėt).

„šudukus visokius darbam dėt“ - kokie tie šūdukai? Tarkim mechanikai, radistai, dar keletas darbų - nu iš jų nieko neužsidirbsi, paslaugų niekam nereikia, degalų... Jei pastabus esi degalų tikrai niekad nepritruks, o sutaisyt tai visi vipus turi, kam jie reikalingi? Niekam, o atnaujinimų jiems nėra, paimkim kaip pavyzdį teisėsauga - iš baudų milijardai į uždarbį, visiška nelygybė : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„šudukus visokius darbam dėt“ - kokie tie šūdukai? Tarkim mechanikai, radistai, dar keletas darbų - nu iš jų nieko neužsidirbsi, paslaugų niekam nereikia, degalų... Jei pastabus esi degalų tikrai niekad nepritruks, o sutaisyt tai visi vipus turi, kam jie reikalingi? Niekam, o atnaujinimų jiems nėra, paimkim kaip pavyzdį teisėsauga - iš baudų milijardai į uždarbį, visiška nelygybė : )

Susitaikyk, kad žaidi bandymą imituoti realų gyvenima, o ten lygybės nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tinka tie atnaujinimai, mes dar nesam tokio lygio ir neturim teisės smerkt to, kuris daro tikrai pateisinamus atnaujinimus, reikia gerbt tą, kuris bent juos daro, nes jei to nebūtų, nemanau ar kuris nors vienas iš jūsų sugebėtų padaryti tai, ką dabar daro Bumeris. Nu aišku aš sutinku su kaikuriais kurie sako kad mechanikai, radistai šūdini darbai, dėl šios priežasties jau ir atsistatydino radijos direktorius Neonas, galėtų būti daugiau veiklos, kaip ir mechanikuose - jie nereikalingi nes benzas praktiškai nesibaigia, o fixinam tik taisyklose for free, arba su /taisyti nes beveik visas servas su VIPais.

Na o apie šią versiją... Galiu teigti jog dauguma tikrai su manimi sutiktų, kad jeigu kaip kiti sako nieko gero per vieną atnaujinimą nepadarai (aš nk nesakau), tai atidedam atnaujinimą ant dar kito atnaujinimo (po 3 dienų), tada per jį jau bus tas lievas ir tas geras kurį gal tu padarysi, arba susidės du lievi ir visvien šis tas gausis, nes kaip ir čia pagal kitus pasidarė, kad toks smulkutis atnaujinimas sutraukė daug dėmesio, nes vien kai užeini į forumą parašyta Versija 2.6.07 tai jau susidaro gera nuomonė, kad vau kažkas bus žiauriai gero, bet kai užeini ir nusivyli tai lievai. Ką aš ir siūlau, kad smulkių nedaryti, o tik gerus, jei jau smulkus tai prie gero atnaujinimo pridėt. :) Aš nestūmiu, nesuprask klaidingai, tik savo nuomonę išsakau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Geras atnaujinimas.

P.S. Rimtai geras atnaujinimas! Žmonės supraskit, kad rimtai nebus kiekvinam atnaujinime kažko įspūdingo, nes tai tikrai nelengvai sugalvoti ir aš manau taip būtų ir neįdomu :) Gi vistiek, kažkada ateis tas laikas, kai beveik viskas bus padaryta ir kuo dažniau bus atnaujinimai, tuo greičiau ateis tas laikas... Tad galvokit, ar reikia skubėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...