Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

7c5fc064eb76a17a15086a18b23b2786302.png

Aš suprantu, kad man irgi čia komentuoti yra tikrai ne kas, nes pas mane irgi neatrodo gerai, bet čia tai....

0a532020f29d29ac025e982bccd4019b508.png

Ir sakė įjungti aa3 žaidime, bet ar aš kažko nesuprantu, ar kaip čia? Nu juk jis įjungtas??:D

62145cd02fd7c46e275e94ce7c4f8872445.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš suprantu, kad man irgi čia komentuoti yra tikrai ne kas, nes pas mane irgi neatrodo gerai, bet čia tai....

0a532020f29d29ac025e982bccd4019b508.png

Ir sakė įjungti aa3 žaidime, bet ar aš kažko nesuprantu, ar kaip čia? Nu juk jis įjungtas?? :D

62145cd02fd7c46e275e94ce7c4f8872445.PNG

 

ir turetum [keiksmai] mano parasu dusmane tu [keiksmai]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ir turetum nepyzdint mano parasu dusmane tu krw

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nepatinka tau kažkas? tai dabar gal ir aiškintis pradėsim, kuris nuo kurio pyzdina? Pradėjo čia šokinėt ūsius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nepatinka tau kažkas? tai dabar gal ir aiškintis pradėsim, kuris nuo kurio pyzdina? Pradėjo čia šokinėt ūsius..

nepatinki tu su savo terbla perpista ir seip nera cia ka aiskintis nes tu cigonini viska ka sugebi netgi parasa [keiksmai] taip kad ciaupk savo pamoina [keiksmai] ir eik pazaisk su savo mikiu bl

Redaguota , redagavo Vytenis_Blaack
keiksmai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nepatinki tu su savo terbla perpista ir seip nera cia ka aiskintis nes tu cigonini viska ka sugebi netgi parasa jobana taip kad ciaupk savo pamoina jibala ir eik pazaisk su savo mikiu bl

:DD [keiksmai], [keiksmai], žudai tu mane... jau bijeu.. Ką tu čia vaidini? medis [keiksmai], jeigu kas nepatinka, tai pats ir užčiaupk tą "pamoina [keiksmai]", atsirado mat sargo vierchas, pradeda čia su savo beviltišku bazaru... Juokingas tu man, aš geriau jau patylėsiu.. :lol:  :lol:Prisipiso kaip mažvaikis dėl kažkokio parašo, lyg tu asmeniškai jį būtum kūręs sau.. :D

Redaguota , redagavo Vytenis_Blaack
keiksmai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...