Eiti į turinį
Kornelijus_Tunaro

Random Snap.

Rekomenduoti pranešimai

:DD krw, krw, žudai tu mane... jau bijeu.. Ką tu čia vaidini? medis krw, jeigu kas nepatinka, tai pats ir užčiaupk tą "pamoina jibala", atsirado mat sargo vierchas, pradeda čia su savo beviltišku bazaru... Juokingas tu man, aš geriau jau patylėsiu.. :lol:  :lol:Prisipiso kaip mažvaikis dėl kažkokio parašo, lyg tu asmeniškai jį būtum kūręs sau.. :D

nu gerai mano bazaras beviltiskas bet vis geriau nei sedet uzsviarciusiam cia kaip tu ir dar bandyt bazarint nors vapse basas sedi ir seip jo as sau uzsidejau sita parasa jei uzsidetu koks nors rimtas kuris sarge nelosia nk nesakyciau bet dabar kai uzsideda kazkoks kaimo japas tai [keiksmai] pamoina ir seip jokio as cia sargo viercho neprimetu pasakiau ir karoce cia isterikuot pradejai ir kazi kuris cia sargo vierchas kai iskart apie kazkokius usius sneka karoce nusiimi parasa ir problemo nebera

Redaguota , redagavo Vytenis_Blaack
keiksmai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ir turetum nepyzdint mano parasu dusmane tu krw

 

 

nepatinki tu su savo terbla perpista ir seip nera cia ka aiskintis nes tu cigonini viska ka sugebi netgi parasa jobana taip kad ciaupk savo pamoina jibala ir eik pazaisk su savo mikiu bl

 

 

nu gerai mano bazaras beviltiskas bet vis geriau nei sedet uzsviarciusiam cia kaip tu ir dar bandyt bazarint nors vapse basas sedi ir seip jo as sau uzsidejau sita parasa jei uzsidetu koks nors rimtas kuris sarge nelosia nk nesakyciau bet dabar kai uzsideda kazkoks kaimo japas tai krw pamoina ir seip jokio as cia sargo viercho neprimetu pasakiau ir karoce cia isterikuot pradejai ir kazi kuris cia sargo vierchas kai iskart apie kazkokius usius sneka karoce nusiimi parasa ir problemo nebera

Tu paskaityk ką tu rašai.... Kažkaip kiek žinau, ne tu šitą paraša gaminai, ir ne tu vienas jį turi, tad nematau kažkaip aš jokio užrašo, jog jis yra tavo nuosavybė, tad :)

Ok, vsio, nebedarau aš čia pokalbių skilties, tad gali rašyt ką nori, man asmeniškai p*

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

haha tu uzsimetei kazkokios merginos gif. ji mano mergina, nes as ja pirmas uzsidejau. tu [keiksmai] esi, nes as taip pasakiau ir as esu mldc.

 

[keiksmai] nesveikeliai kazkokie esat, nusproge vapsie, del parasu susipyko. vapsie neapgailetina. nebukit [keiksmai], nusiimkit vapsie jas. e davai uzsimesiu sexova merga kuri kelia i internetu kaip rura dauzo vydyjo ir visi kiti forumo kentai pavydes man, nes pagalvos, kad ja pisu realybei 8)

Redaguota , redagavo Vytenis_Blaack
keiksmai ir įžeidinėjimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu paskaityk ką tu rašai.... Kažkaip kiek žinau, ne tu šitą paraša gaminai, ir ne tu vienas jį turi, tad nematau kažkaip aš jokio užrašo, jog jis yra tavo nuosavybė, tad :)

Ok, vsio, nebedarau aš čia pokalbių skilties, tad gali rašyt ką nori, man asmeniškai p*

as ar ne as bet nebutina iskart uzsimest [keiksmai]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

oj [keiksmai].. vėl karai jabani... smiliuk tu nepasimokai žiūriu.. kiek eilini kartą ant kažko šoki kaip manęs ar mindės taip už [keiksmai] paliktas kaip db užsišokai ant jo ir vistiek paliko už dūha.. geriau tu patylėk. PEACE o jei tu dar drįsi kažką pasakyt tai geriau kalbėk apie realu gyvenimą o ne laido riterio man kursus vedinėk kaip jam pisi prota apie paraša ;)

Redaguota , redagavo Vytenis_Blaack
keiksmai + įžeidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

oj blet.. vėl karai jabani... smiliuk tu nepasimokai žiūriu.. kiek eilini kartą ant kažko šoki kaip manęs ar mindės taip už dūhą paliktas kaip db užsišokai ant jo ir vistiek paliko už dūha.. geriau tu patylėk. PEACE o jei tu dar drįsi kažką pasakyt tai geriau kalbėk apie realu gyvenimą o ne laido riterio man kursus vedinėk kaip jam pisi prota apie paraša ;)

ant taves ir mindes jus [keiksmai] [keiksmai] prisipisot prie manes kai nedaviau modu ir px kad abu uz [keiksmai] sedejot sedit ir sedesit taip kad ciaupk [keiksmai] nes vapse taves nieko neklause  ir kas cia mane uz [keiksmai] paliko [keiksmai] tu [keiksmai]? [keiksmai] tai tik tave kas netingi

bet ka cia su tavim sargo dievu sneket visazinis gi esi...

Redaguota , redagavo Vytenis_Blaack
keiksmai + įžeidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ant taves ir mindes jus blet jibanai prisipisot prie manes kai nedaviau modu ir px kad abu uz duxa sedejot sedit ir sedesit taip kad ciaupk jibala nes vapse taves nieko neklause  ir kas cia mane uz duxa paliko gaidena tu krw? duxina tai tik tave kas netingi

bet ka cia su tavim sargo dievu sneket visazinis gi esi...

Va tame ir reikalas kad mes tavęs modų jokių neprašėme, o būtent vartėme už tavo visas nesamones ir panašiai. Vat sakykime paprastai ką tu pasieksi gyvenime? Pastoviai keikies ir panašiai, nieko būtent, anyway čia ne realus gyvenimas, bet ką žinau, nei aš, nei jis nežaidžiam jokio sargo jau ilgą laiką, bent jau aš ir accountą pardavinėju nes nėra laiko (taip, pasigyriau ^.^, ai nepamirškit į blistą įdėt) bet aišku nenukrypkim nuo temos, koks buvai toks ir likai, nieko su tavimi nepadarysi. Už kokį mes du*ą sedėjom man įdomu? Tai kad tu mane ištrynei iš skypes ir jį? Oh, wow, žodžiu nėra laiko čia su tavim kažką rašytis, išsakau tiesiog savo nuomonę, o jūs kaip matau ir toliau nesikeičiat stumdami vieni ant kitų. 

Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Va tame ir reikalas kad mes tavęs modų jokių neprašėme, o būtent vartėme už tavo visas nesamones ir panašiai. Vat sakykime paprastai ką tu pasieksi gyvenime? Pastoviai keikies ir panašiai, nieko būtent, anyway čia ne realus gyvenimas, bet ką žinau, nei aš, nei jis nežaidžiam jokio sargo jau ilgą laiką, bent jau aš ir accountą pardavinėju nes nėra laiko (taip, pasigyriau ^.^, ai nepamirškit į blistą įdėt) bet aišku nenukrypkim nuo temos, koks buvai toks ir likai, nieko su tavimi nepadarysi. Už kokį mes du*ą sedėjom man įdomu? Tai kad tu mane ištrynei iš skypes ir jį? Oh, wow, žodžiu nėra laiko čia su tavim kažką rašytis, išsakau tiesiog savo nuomonę, o jūs kaip matau ir toliau nesikeičiat stumdami vieni ant kitų. 

Peace.

tikrai nelosia nei jis nei tu sarge tai kodel pries pora dienu edy pardavinejo kornio e36 gauta is kito zmogaus uz sargo milus ? :D betkokiu atveju px man 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...