Eiti į turinį
Justas_Spot

Sveiki reikėtu pagalbos del OS win7 ir Win8.1

Rekomenduoti pranešimai

:DDDDDDDD

Nu nafik... Bent pasidomėkit jūs mokslininkai... NE HDD bėda. O Procesorius nesugeba coru užsimuliuoti. Tai tas pats kas ant XP ar Win7 meta mėlyną ekrąną tik, kad čia gražiau. Yra paprastas dalykas, kuris 99 proc veikia, bent kiek pc esu tvarkęs visada suveikė.

1. Išjungi pc.

2. Jei nešiojamas pc turi susirasti tokią bateriją kuri labai panaši i tokias kuri dedasi i svarstykles elektrines ir pnš. Ši baterija skirta Bios'am. Taspats ir su stacionariais. Išimk ją ir patrink šiurškčią pusę pirštais.

3. Išėmi visus RAM.

4. Palauk apie 10 minučių.

5. Viską atgal sudėk tokia pat eile. Baterija ir tada ramus.

6. Viskas.

Turėtu viskas veikti. Sakau iš savo patirties kiek tvarkiau pc tiek pavykdavo, nebent iš nuotraukos nesusigaudau kame bėdos. :)

Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Dkas

Man panašiai buvo, aš kitaip pasidariau, susikūriau naują "Volume" į tą "Volume" įsirašiau naujus Windows 7. Bent man įsirašė. Kai įsirašė, ištryniau seną "Volume" ir iki šiol viskas okey,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDDDDDD

Nu nafik... Bent pasidomėkit jūs mokslininkai... NE HDD bėda. O Procesorius nesugeba coru užsimuliuoti. Tai tas pats kas ant XP ar Win7 meta mėlyną ekrąną tik, kad čia gražiau. Yra paprastas dalykas, kuris 99 proc veikia, bent kiek pc esu tvarkęs visada suveikė.

1. Išjungi pc.

2. Jei nešiojamas pc turi susirasti tokią bateriją kuri labai panaši i tokias kuri dedasi i svarstykles elektrines ir pnš. Ši baterija skirta Bios'am. Taspats ir su stacionariais. Išimk ją ir patrink šiurškčią pusę pirštais.

3. Išėmi visus RAM.

4. Palauk apie 10 minučių.

5. Viską atgal sudėk tokia pat eile. Baterija ir tada ramus.

6. Viskas.

Turėtu viskas veikti. Sakau iš savo patirties kiek tvarkiau pc tiek pavykdavo, nebent iš nuotraukos nesusigaudau kame bėdos. :)

Sekmės.

Pabandžiau laukiu ar išmes error'a.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pabandžiau laukiu ar išmes error'a.

http://thepiratebay.sx/torrent/6889904/AVG_PC_Tune_UP_2011___Crack_[xk3nvel0x]

Parsisiųsk profilaktikai.

Padaryk scan.

Paskui padaryk defragmentavimą registrų ir paskui diskui tapati. Jei nesuprasi kažko į AŽ man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vistiek išmetė viena error'a

Nu matai išmetė vieną.. Po kiek laiko tau išmetė? Per ta laiką ar spėsi susiinstaliuoti ką daviau, nes ten nuskanuosi, sudefragmentuosi, pakartosi mano punktus su baterija ir ramais. Ir fsio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...