Eiti į turinį
Justas_Spot

Sveiki reikėtu pagalbos del OS win7 ir Win8.1

Rekomenduoti pranešimai

Nu matai išmetė vieną.. Po kiek laiko tau išmetė? Per ta laiką ar spėsi susiinstaliuoti ką daviau, nes ten nuskanuosi, sudefragmentuosi, pakartosi mano punktus su baterija ir ramais. Ir fsio :)

nu ir kad suinstalinau neturėjo jokios reikšmės tai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki taigi isirašiau Win 8.1 ir man mėto error'us (mėlina lenta) Clock_WACHDOG_timeuot ir dar visokių ir po to pc padaro rr. Taigi gal žinote kodėl man taip darosi kaip susitvarkyti?P.S: Win7 neina isirašyt pastringa pačioi pradžioi ant starting windows ir toliau nejuda.Būsiu labai dėkingas gal ir atsidekosiu litais (sargo arba realiais).

Procesorius neatsakineja arba Deadlock..

Ką tu čia blt nusipezi, pasidomėk apie problemą, tada čia apie legalius, nelegalius rašinėk. Šiaip kalba eina apie HDD problemą, nes ta problema yra susijusi su HDD, todėl ir neleidžia win įrašyti. (Tas apie legalius xd)

Nee HDD, o CPU.

:DDDDDDDDNu nafik... Bent pasidomėkit jūs mokslininkai... NE HDD bėda. O Procesorius nesugeba coru užsimuliuoti. Tai tas pats kas ant XP ar Win7 meta mėlyną ekrąną tik, kad čia gražiau. Yra paprastas dalykas, kuris 99 proc veikia, bent kiek pc esu tvarkęs visada suveikė.1. Išjungi pc.2. Jei nešiojamas pc turi susirasti tokią bateriją kuri labai panaši i tokias kuri dedasi i svarstykles elektrines ir pnš. Ši baterija skirta Bios'am. Taspats ir su stacionariais. Išimk ją ir patrink šiurškčią pusę pirštais.3. Išėmi visus RAM.4. Palauk apie 10 minučių.5. Viską atgal sudėk tokia pat eile. Baterija ir tada ramus.6. Viskas.Turėtu viskas veikti. Sakau iš savo patirties kiek tvarkiau pc tiek pavykdavo, nebent iš nuotraukos nesusigaudau kame bėdos. :)Sekmės.

Prie ko cia BIOS nuresetinimas su CPU Usage susidures?

Matyt kompiuteristas irgi geras, viska nuresetinam ir turbut pades.

99% kad Deadlockas yra CPU ir viskas tai Bios no priciom

2ca0bd7d453714e2f1e44a97273ebd11c425c627fb24eebf27771dca0c9d4786.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...