Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tadas_Problem

Astralinės kelionės

Rekomenduoti pranešimai

O tai is kur tu zinai kad tai tikra? :) juk pats nebuvai to patyres :)

Sakau domiuosi šitokiais dalykais.

Nesąmonė kažkokia, net tikėti nesinori. Nueini pas bumeri į namus, sargą į flashą įsikeli ir bėgi atgal namo. Šiaip gal ir prikolas.

TU daiktų judinti negali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Seniau buvau bandes šita nesamone,viskas pavyko,bet paklauses kitų forume,tai baisu net pasidarė,sako kiti miegoti poto negali,psichika sutrinka,tai ** ir nebedariau :D Ir šeip kaip išeini iš kūno savo,matai save mieganti,tai pzd žiauriai :D Šeip mažai pasakei kaip patekti į astralą,kokie požymiai,ar tu tikrai jau atralo kelionei ir tt.:D

Jei jau bandysit tai pasieškosit info kur normaliai aprašyta,pats numesčiau psl,bet aš tam puslapi užbanintas rsbot.lt gal kas žinot,ten vienas žmogelis viska normaliai buvo aprašes.Šeip jei bandysit tai senkites nebijoti,o kaifuoti :D Atsipalaiduokit.Ir bandykit prieš miega,atsigule lovoi,bent jau aš taip dariau.

Man biški priminė žolės poveiki,kai jau persirukai ir jau vaidentis pradeda tai pzd poto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Eik tu sau.....Perskaitęs išsigandau, kad jei bandysiu galiu nebe sugrįžt....Man dar toli iki tokio sapno, nes Lucid sapno man neeina padaryti :D. Dedu tau +rep už pastangas ;) Krč nebekomentuosiu nes neturi ką pasakyti. :D TIESIOG TOBULA, bet baisu bandyti !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...