Eiti į turinį
Laimis_Mazhius

Kaip „pasiturbint“ pc

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, noriu jūsų forumiečiai paklaust kaip man pasiturbint tą pc.. Šiuo metu mano pc nėra iš gerūjų ( RAM: 2GB, Procesorius 2,21Ghz, 256 vaido plokštė) Tai noriu jūsų paklaust ką geriausia man keisti, kad nebūtų to lag'o žaidžiant žaidimus su normalia grafika ir kokia kaina keičiant detales man kainuotų visa tai.Ar pačiam įmanoma viską pasikeisti namų salygomis nevežant pas jokius meistrus. Ir kokios firmos kokias detales geriausia keisti? Laukiu tik protingų atsakymu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Mister_Nuke

Gero pc nenupirksi be 2,5 dabar tai manau išeitų pigiau taip pakeist detales.

Nebepjauk :D 2,5 afigėnas pc išeitų, o iki 1,5 išeitu jog šiuolaikinius grajus normaliai temptu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Druks1anass__Hacks

Gero pc nenupirksi be 2,5 dabar tai manau išeitų pigiau taip pakeist detales.

ka tu cia svaigsti? kai perki is visokiu kilobaitu tarskalynes skardas surinktas tai gal ir reikia 2500 lt, uz 1500 susirinkau 7790/i3 haswelli ir veikia visi geimai full hd ant ultros, gal vienintelis crysis 3 siek tiek lagintu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Druks1anass__Hacks

Ka tu nusisneki ?:D zaidimai reikalauja 4 coru kaip far cry 3 , bf4 ir pan. , i3-ciam 2 corai tas sako ant ultros eina jam.:D Man su gtx 660 ir i5 neina ultra max game , jam eina mat.

tai turi sukepusia vga jeigu neina. o del core tai jie nieko nereiskia. 8 core amd neprilyksta 2 core intel, apie kokius cia core dar galima sneket?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Mister_Nuke

Niekas pas mane nesukepe ;). Su tavo vaizdo plokste naujausi zaidimai ultra neina normaliai 50-60 fps. :)

Nusipirkau aš HD 7790 ir palyginus kiek sumokėjau ir ką gavau, tai du nesulyginami dalykai (bent jau man). Žaidimai visi normaliai eina no lagg, grafika afigėna. Pagal kainą pats tas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Druks1anass__Hacks

Nu va jau prasideda aa isjungus , kuris daugka reiskia ir fps daug duoda kas dar ?:D Padaryk tu man nuotrauka kad 50 pastoviai sukasi mazdaug vietoje kur daug objektu o ne i dangu kurnors ziurek . :)

jau nebeturi prie ko prisipisinet apie kazkoki dangu pradejai svaigt. Pilna cia tu objektu, apgriuves pastatas. Neturi tokio pc tai ir nepisk proto, as geriau uz tave zinau. su savo kilobaitine skardine tarskaline sedi tai ir sedek negalvok, kad cia turi axujena pc ir tau vienam viskas be lago eina, o kiti su sudais sedi ir jiem lagina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...