Eiti į turinį
Laimis_Mazhius

Kaip „pasiturbint“ pc

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Mister_Nuke

Aha, pirmas PC tikrai geras. Kaina kosminė ir dar be vaizdo kortos. Vietoje jos įkištas grajus dovanų. Tikrai geras kompas.

Pas tave arba rezoliucija maza , arba ne max viska zaidi jejgu no lag eina.

1280x1024. Palyginus kiek dabar pas kitus būna nėra baisiai didelė, bet kad galėčiau grožėtis grafikos detalėm žaidimo, man pilnai pakanka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Druks1anass__Hacks

Prikisu dangu , kad nusiustum nuotrauka ziuredamas ir budamas vietoje kur daug objektu o ne i dangu ziuredamas nes tada pakyla fps padaryk nuotrauka. Duok skype , galesiu ekrano vaizda nusiust , paziuresim paskuri cia skardine.

blet tu skarbonkiniau pasizek video nei vienoj vietoj neziuriu i ta dangu krw gal akinius nusipirk, su skardinem kilobaito surinktom sedi ir dar krw cia axujelina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Druks1anass__Hacks

Tu loxas , apsiramink biski gerai. Pasakiau kad neina tas axuelina cia. Pats su skarbonke i3 sedi ir dar rekauja cia :D Beje duxeli tavo tam video niekur nerodo fps skaiciaus , tai kad tu ten uzsirases kazkokius skaicius kad pas tavie tiek fps nieko nereiskia , nes nesimato ar tavo video darytas.

tu ble dalbajobe net nezinai kas yra skarbonke :DDD Apie i3 sneka, nu as turiu i3 bet bent jau normalios quality ne kaip tavo is bybis zino kur padevalkiu pigiausia shudo supiso su codegeno psu ir skardiniu casu uz 50 lt ir dar cia kazka axujelina kad jo pc geras pas mane bent jau normalus gaming casas thermaltake.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Druks1anass__Hacks

Bratkis , kuris kelis kartus labiau uz tave nusimano apie kompiuteris , dirba su jais visa savo gyvenima beveik , surinko man sudinesni pc pagal tave nei tavo. Tai jau turbut , ka dar tu pasakysi dauniuk ? Kad tavo 7790 greitesne uz mano vaizdo korta ? Sedi su savo sudu ir sedek tu ten nerekaves cia.

(clap) turi axujena pc, eik db lost sarge

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Druks1anass__Hacks

Nesigiriu kad jis toks yra , nes ne pas mane viena sarge zaidzianti toks stovi , yra manau daug geresniu nei mano kompiuteriu kuriais naudojosi sargo zaidejai ir su jais zaidzia sita sena zaidima.:)

nesigiri, bet sakai kad mano lauzas, o tavo visus geimus be lago veza are+you+kidding+me+meme.png Sarg ir geri pc du nesuderinami zodziai. Cia visi tik lola ir sampa losia su supuvusiais laptopais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Druks1anass__Hacks

Pasakiau kad tavo lauzas nes pradejai stumt. Normalus tavo pc , tiesiog nu tikrai neveza jis ultra visko. Ir taipogi nesakiau kad mano be lagu viska veza , kaiptik sakiau kad mano pc neveza ant ultra visko tokiu kaip crysis 3.

apie crysis 3 ir nera kalbos. geimas kuriam ziureta vien grafikos ir iki siol jis geriausias grafikas turintis geimas, nu tai ir aisku, kad ant ultros su aa tikrai virs 20 fps nebutu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...