Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

Kiek čia kariausit... Padarė ace, tai padarė, kiekvienas yra savo skill grupėje ir jis žaidžia, kaip nurodytas rankas, jis neišsiskiria iš kitų (nekalbu apie smurfus). Ace padaryti visose skill grupėsi yra vienodai sunku, nesvarbu ar tu global elite ar tu silver 1, apie smurfus kita kalba, jie yra geresni už nurodytą ranką ir jie žaidžia geriau, todėl jie ir padaro dažniau ace.
 

Crimson_Web tu kada nors atsipisi nuo žmonių dalbajobe? Tau visi turi būti tobuli ane ant to cs:go? Visi žaidžia skirtingai, vieni mokinasi greitai, kiti ilgai, vieniems aimas grečiau mokinasi, kitiems prireikia ilgai laiko. Neesi joks tu profas, kad čia komentuotum ir įžeidinėtum mažesnio ranko už save žaidėjus, išmok gerbti kitus, gal tave sarge mažiau duchins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

čia žinai irgi ace tik kad likau 1v4 ir man reikėjo retakinti ir mge rankas tai vpš px ane?

tau kurwa duxuj tik prisipsit prie kiekvieno zajbys tu mge dabar pisk naxuj į šoną pasigyrei 1 kartą užteks krw :DDD pažiek savo postus šioj temoj kiekvienas postas, kad tu mge.. krw krw kaip ir sakė esi mge, bet protas s1 ir dar čia tipo sako ez awp ace :DD jo jaučiu kaip ez tryhardinai prakaituodams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu omg wow nušovei 5 silverius ir dar iš nugaros 

Aš tai tavęs nesuprantu. Camesai, ant visų tu šioj temoj tik stumi, ir tik giries koks tu pro. Aš pirmą sykį padariau ace, gold nova 3 ranke, ir dar su smg, man buvo tai netikėta, ir amazing. O jei tu toks pro ir kiekvieną matchą po kelis ace darai, kodėl neloši už jokią komandą? Kai skinus prapisai verkei į AŽ duok skinų, viską praknisau, kai aš praignorininau pradėjai siūlyt milus už skin, irgi ignorinau. Dabar kai už močiutės pensiją prisidoneitinai skinų, gali ant visų stumt? Tu kiekvienam paprašusiam irgi skinus dalinsi? Žaidžiu kaip žaidžiu ir nieko nepadarysi, žaidžiu tik porą mėnesių ir esu tik gold nova 3, o jei tu mge ir akai, kad ez, galvodamas kad užstumsi tai man pohui. Tu tik stumt ir tegali, normaliai pasielgt negali, negali patart ką daryt kad geriau žaist ar kažką, geriau pastumsi. Ačiū už palaikymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...