Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

nesuprantu naxui tuos raktus pirkt, gauni koki suda uz kelis centus ir fsio, o sukisi 1.8 euro

Kai kam pasiseka kai kam ne. Kai kas i minusa eina kai kas i pliusa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu ką pradėjau ir aš lošt, pradėjau nuo competitive pralošiau jau du, o 8 laimėjau, dar du reikia sulošt, kelis itemus, pora dėžių sukaupiau :D Reikės raktų pasiimt ir bandyt ką gaut.

Nu ką gavau tai praleidau :P pagerėjo inventorius update 2014.04.08

494af713b56aab53ad0c3000c7a4738b293.png

Jei nelb matos čia galit pažėt :P - http://steamcommunity.com/profiles/76561198116411595/inventory/#730

P.S ką galima parduoti jog išeit į +?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki forumiečiai, susidūriau su problemėle CSGO žaidime, taigi problema tokia kad įsijungt CSGO viskas ok įsijungia, nueinu į betkoki mode sulošiu vieną mapą jis poto keičiasi ir man tiesiog palūžta žaidimas kartais išmeta kad tiesiog nustojo veikti kartais, vortex errorus kažkokius mėto bandžiau ieškoti problemos sprendimo, bet iki dabar dar neteko rasti sprendimo, gal kas susidūrėte su ta pačia problema ar bent jau žinote kaip ją būtu galima išspręsti ?

zenklas kad reik mest csgo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki forumiečiai, susidūriau su problemėle CSGO žaidime, taigi problema tokia kad įsijungt CSGO viskas ok įsijungia, nueinu į betkoki mode sulošiu vieną mapą jis poto keičiasi ir man tiesiog palūžta žaidimas kartais išmeta kad tiesiog nustojo veikti kartais, vortex errorus kažkokius mėto bandžiau ieškoti problemos sprendimo, bet iki dabar dar neteko rasti sprendimo, gal kas susidūrėte su ta pačia problema ar bent jau žinote kaip ją būtu galima išspręsti ?

Nustatymus nustatyk ant low

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...