Eiti į turinį
Gta_Samp

Counter-Strike Global Offensive

Rekomenduoti pranešimai

pizdu, nupiso itemus, turėjau ak redline ft, ak black laminate ft, deagle hypno fn, glock dragon tattoo stattrak fn, p90 emerald dragon stattrak ft. išsiunčiau žinutę support'ui, tikėkimės grąžins, nes jei ne tai pzda. Gal kam nors yra taip nutikę? atsigrąžinot item'us?

Praktiškai neįmanoma atsigražint. Jeigu pats paspaudei Accept trade - reiškia su viskuo sutikai. Nabent tavo accountas buvo pavogtas ir turėsi pakankamai įrodymų, bet abejoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Praktiškai neįmanoma atsigražint. Jeigu pats paspaudei Accept trade - reiškia su viskuo sutikai. Nabent tavo accountas buvo pavogtas ir turėsi pakankamai įrodymų, bet abejoju.

Nu ten žinai tą scamminimo būdą, tipo "your wallet will get 80 euro's after the trade". Aš sutikau, nes tą žmogų šiaip jau senai pažinojau ir negalvojau, kad apgaus, bet apgavo, nu hz, laukiam ką supportas atrašys, nes iš visko ką turėjau liko tik p250 mehndi, p2000 ocean foam, ak black ir m4 zirka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ten žinai tą scamminimo būdą, tipo "your wallet will get 80 euro's after the trade". Aš sutikau, nes tą žmogų šiaip jau senai pažinojau ir negalvojau, kad apgaus, bet apgavo, nu hz, laukiam ką supportas atrašys, nes iš visko ką turėjau liko tik p250 mehndi, p2000 ocean foam, ak black ir m4 zirka

Tai tada nepaeis turbūt atsigražint nes pats atidavei daiktus savo noru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ten žinai tą scamminimo būdą, tipo "your wallet will get 80 euro's after the trade". Aš sutikau, nes tą žmogų šiaip jau senai pažinojau ir negalvojau, kad apgaus, bet apgavo, nu hz, laukiam ką supportas atrašys, nes iš visko ką turėjau liko tik p250 mehndi, p2000 ocean foam, ak black ir m4 zirka

As irgi sian and 19euru prasileidau :D Pakeite M4a4 hazard mw i ft ir bl nepastebejau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pizdu, nupiso itemus, turėjau ak redline ft, ak black laminate ft, deagle hypno fn, glock dragon tattoo stattrak fn, p90 emerald dragon stattrak ft. išsiunčiau žinutę support'ui, tikėkimės grąžins, nes jei ne tai pzda. Gal kam nors yra taip nutikę? atsigrąžinot item'us?

Itemu negrazins tikrai, pats kai pirma kart buvau apskamintas tai sako supportas, kad viskas tavo rizikoj, jei tradini reiskias sutinki su viskuo ir t.t.Dar duoda linka kur parasyta kaip apsisaugoti nuo scam. Krc apie itemus pamirsk :D

Btw su kokiu dbr acc zaidi? Pridek mane :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...