Eiti į turinį
Kornis_Diesel

Piaggio NRG?

Rekomenduoti pranešimai

Variklio atžvilgiu, tai tikrai geri. Alkūnės stiprios, jeigu kada sumastytum pasikeist grupę į 70cc, tai ant alkūnės sutaupai, nes Piaggio/Gilera alkūnės atlaiko. O išvaizda ir labai graži. Žodžiu, jeigu galvoji imt, tai tikrai verta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

** tau motopyrka, imk sarg valiutos ir bus gerai. :D

Aš išpradžių galvojau apie tai, bet apsigalvojau :S

Aš pats Piaggio Zip vairuotojas buvau, tai apie Piaggio gamintoją nieko blogo pasakyti negaliu. Draugas turėjo Piaggio NRG, nusiskundimų neturi iki dabar, viskas tvarkoj.

Manau pirk :)

Dėkui už nuomonę :)

Vieni iš patvariausiu variklių, bet bėda jog dalys netinka nei nuo mineral vertican nei nuo horizontal, visas variklio dalis sunkiau rast, bet tai nebė da šiais laikais.

Dabar pilna tų dalių, dabar dažnai Gillera leidžia dalimis ir Piaggio tai dalis tinka abiems :)

Pats kai ieškojau pyrdos rinkausi tarp Nrg Ir Aerox tačiau išsirinkau Aerox.Bet šeip kiek skaitinėjausi apie juos ir kitų nuomonių klausiau tai sakė tikrai geri ,tad jei tau jų kaina tinka ir jie tau taip patinkka tai jamk.

Kaina nėra didelė 3k dar paderėjus ir turi :) O šiaip ir roxas neblogas dar nesu apsisprendęs ką pirkt, tiesiog įdomios jūsų nuomonės ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...