Eiti į turinį
Donatas_Donis

Diskusija apie emigraciją ir politines pažiūras

Rekomenduoti pranešimai

Lietuviams kurie zaidzia sarga jiems labai pravercia EMIGRANTAi nes bevei visi emigrantai kurie isvaziuoja I uzsieni Dirbti/mokytis sie zmones visvien uzdirba didelius pinigus tam uzsieni, o kad islaiditu laisvalaikiui tai tiesiog paima emigrantas ir doneitina kreditus/valiuta I lietuva...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lietuviams kurie zaidzia sarga jiems labai pravercia EMIGRANTAi nes bevei visi emigrantai kurie isvaziuoja I uzsieni Dirbti/mokytis sie zmones visvien uzdirba didelius pinigus tam uzsieni, o kad islaiditu laisvalaikiui tai tiesiog paima emigrantas ir doneitina kreditus/valiuta I lietuva...

Gal. tu. nebevalgyk. tų. klijų

Apie emigraciją: Aišku skaudus dalykas, tačiau žmogus pamiršta patriotizmą, kai neturi ką valgyt, kai negali vaiko į mokyklą išleist, tai koks čia patriotizmas gali būt ? Kai tu stengies dirbt sąžiningai, galą su galu sudurt, o 141 gaidžiai gedo prospekte susėdę šūdą mala, ir deda skersą ant tavęs. Natūralu, jog ieškoma geresnių sąlygų. Bent vieną gerą dalyką Lietuvoj įžvelgiu, jog čia nepersiokiajama dėl politinių ar religinių pažiūrių, ar bent jau nevyksta kariniai konfliktai. Va tada kai paloštumėt jūs sargą. Kaip kokioj mažoj afrikos valstybėj, vaikai ne tik neturi ką valgyt, bet ir juos gaudo. Va čia tai žopa.

Asmeniškai, niekur nevažiuosiu. Bandysiu su čiurkom sukt verslą

Dėkui už gerą temą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ką, sveiki :D. Norėčiau ir aš šiek tiek išsireikšti. Kalbėsiu apie Angliją, nes ten gyvena ir dirba mano tėvai, bei pusė mano giminės. Dauguma lietuvių nuvykę į Angliją galvoja, kad jiems bus lengva, aišku to nebus. Kiek kartų man tėvas sakęs: negalvok, kad ten rojus, ten yra juodas darbas. Žinoma, yra lietuvių kurie yra axujienai prasimuše ir pnš... Bet daugelis gyvena iš pašalpų, kitaip benefitai :D. Yra tokių čiuvelių kurie nuvaro su šeimą ir gauna už vaikus pinigus ir jiems ten zjbs... Tėvai dirba 5 metus ten, dirba tikrai gerai. Jau norėjau 15 metų vykti į angliją, bet kažkaip neprisiruošiu. Gal šiek tiek durnas esu, dėl kažko nerimauju, gal nepritapsiu prie kitų ir pnš... Dėl draugų čia lietuvoj, bet gi su jais negyvensi visą gyvenimą. Mano tikslas yra toks: baigti 12, tada kolegiją ir vykti į angliją. Tikrai nesiruošiu čia likti Lietuvoj, ne dėl to, kad darbo nesusirasiu ar pnš... Tiesiog turiu galimybę išvykti ir gauti daugiau, negu gausiu čia(bent jau taip manau). Arba dabar baigiu 10 ir varau tenais 2 metus į kolegiją ir viskas. Bet ten tiesiog nepatinka man žmonės, jų bendravimas. Esu prabūvęs ten 2 vasaras ir kiek bendravau, tiek šlikštėjausi(nžn kaip čia pasakyti :D)... Jų bendravimas nėra tolygus mūsų... Žinoma, senyvo amžiaus žmonės, tokie geri visad padės nelaimei. Bet va kalbant apie 15-18. Šiukšlės, kitaip nepavadinčiau. Tenais pagausėjęs žolės vartojimas, kur tik varau ar su autobusu į miestą ar žaidžiu krepšinį, visad matau kai kokie 13-mečiai pacūkai rūko žolę. Nu pizdec... Pvz: žaidimu aikštelė padaryta vaikas 5-8 metų. Ir susirinke nu tokie arkliai blet ir kas svarbiausiai suvalgė fri bulvytės ir yra prie pat šiukšliudėžė ir vistiek, tą plasmasinį šūdą, meta ant žemės... Šiaip yra zjbs gyventi, pasibastyti pro babajų gatves ir pnš :D Pvz, kaip mes lietuviai gi išradingi esam ;D Tai tėvas pasakojo, draugu prijomus. Yra Asda praduotuvė ir savitarnos kasos, nu tai 2 butelius perki už vieną moki :D suprasit gal.. :D Šiaip nuvykęs į angliją, pamačiau tiek, ko nebūčiau pamatęs Lietuvoje. Žinoma, neperšokęs duobės nesakyk op. Visko gali būti, gal čia liksiu, o gal ne. Neskatinu kitų žmonių vykti tenais ir dirbti, bet žinokit, kad ten juodas darbas. Reikia žinoti į koki kvartalą eiti, į koki ne. Yra pavojingų vietų ir pnš... Su juodaodžiais reikia atsargiai elgtis, nes gali būti pasekmių. Tai tiek turiu aš čia papasakoti :D. Gal kada iš jūsų susitiksim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gal. tu. nebevalgyk. tų. klijų

Apie emigraciją: Aišku skaudus dalykas, tačiau žmogus pamiršta patriotizmą, kai neturi ką valgyt, kai negali vaiko į mokyklą išleist, tai koks čia patriotizmas gali būt ? Kai tu stengies dirbt sąžiningai, galą su galu sudurt, o 141 gaidžiai gedo prospekte susėdę šūdą mala, ir deda skersą ant tavęs. Natūralu, jog ieškoma geresnių sąlygų. Bent vieną gerą dalyką Lietuvoj įžvelgiu, jog čia nepersiokiajama dėl politinių ar religinių pažiūrių, ar bent jau nevyksta kariniai konfliktai. Va tada kai paloštumėt jūs sargą. Kaip kokioj mažoj afrikos valstybėj, vaikai ne tik neturi ką valgyt, bet ir juos gaudo. Va čia tai žopa.

Asmeniškai, niekur nevažiuosiu. Bandysiu su čiurkom sukt verslą

Dėkui už gerą temą ;)

Teisingi žodžiai, tačiau Lietuvos politikai, kiek domėjausi irgi bandė rodyti ragus Rusijai, jeigu mūsų valdžia neprisiprašys, ramiai gyvensim. Lietuvoje daug kas skundžiasi, kad nėra darbų, tačiau ne vieną kartą įsitikinau, kad jeigu ieškai - randi. Tik gaila, kad daugumai mūsų geriau paverkti, kad nėra laisvų vietų darbuose, nei dėti pastangas jas surasti. Nesigynčiosiu, užsienyje negyvenau, tačiau Lietuvos nenorėčiau palikti. Gal tiesiog šiaip pakeliauti, bet nenukrypkim nuo temos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau emigruosiu į Airiją,nes ten turiu jau emigravusių giminaičių ir šiaip Lietuvoje dirbti nemanau,kad apsimoka.

Lietuvoj darbas vertinamas su aukštuoju, užsienyje - fizinis labiau. Jei turi aukštąjį, paklausios profesijos ypač, be problemų turi ir gerai apmokamą darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lietuvoj darbas vertinamas su aukštuoju, užsienyje - fizinis labiau. Jei turi aukštąjį, paklausios profesijos ypač, be problemų turi ir gerai apmokamą darbą.

Nu tai va, tinka posakis Lietuvoje, mokykis, jei nenori juodadarbiu būt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lietuva - šūdų kalnas. Seime dėdės knisa visiems protą vairuodami naujausius mersus, kad pinigų nėra, todėl ir algos mažos. Kodėl savo mersų ir brangiausių namų neparduoda? Nes jiems ant visų po*ui, svarbu jiems gerai. Pats studijas baigsiu čia, bet baigęs beveik 100% varau pas pusseserę į vakarus, nes ateities šitoj šaly nematau. Ten puskė iš pašalpos ir nedirbdama gyvena TRIGUBAI geriau nei čia gaudama algą (1000LT+), tad galit nepradėt čia užsipult manęs.

Aišku, daug krutėdamas kažką ir pasiektum, bet tai tik minimalus procentas, kurie krito, kėlėsi, tą patį kartojo dar 100 kartų ir t.t.

"Stok į eilę, būk santechnikas ar tapetuotojas, būk žmogum be savo tikslo, be savo nuomonės." Tiesa, čia tavo nuomonės niekas neklausia. Daryk kaip daro tie pinigingi valdžioj ir būk jų vergas. Peace, slaves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...