Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Dankanas_Makloudas

PADĖKIT DĖL PC.

Klausimas

Sveiki,taigi jau nuo senai pas mane viena problema su kuria kovoju iki šiol. Pastoviai žaisdamas žaidimus man PAKIMBA kompiuteris,buvau atidavęs masteriui,bet jis man pakeitė tik maitinimo bloką,nes jis pasakė kad maitinkė buvo silpna,bet man absoliučiai nepadėjo,kompiuteris tikrai neperkaista,virusų irgi atrodo nėra,draiverius atsinaujinęs,daug visko tikrai esu dares ir nieko. Nejaugi reikia man keistis vaizdo plokštė? Padėkit. Ačiū iš anksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

20 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Kosminis_Barsukas

Bet nejaugi masteris pats negalėjo parinkt man maitinkė pagal motininė?

Tam masteriui buvo giliai pofik. Paeme 500w maitinimo bloka kinietiska paprasta, igrudo ir viskas. 500w, o realiai kiek jis nesa tai huj paimios. Vienas is tu dalyku ant kuriu geriau daugiau investuoti yra maitinimo blokas. Kai taip pats apsiknisau, tai dabar isimeciau 750w GOLD maitiaka ir ramus sedziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Kosminis_Barsukas

koks buvo maitinimo blokas gal pameni tiksliai? as pagailejau litu ant maitinimo bloko ir prisidariau grynai du metus nervu kol susitvarkiau viska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Kosminis_Barsukas

Ta pati problema buvo, sutvarkiau viskas buvo ok. Dabar vel prisidariau.

Tau greiciausiai bus tas pats. Man irgi luzinedavo ant zaidimu is lempos pc. Viska ismeginau, i garantini visas dalis beveik buvau pridaves. Esme tame kad maitinimo blokas buvo per silpnas ir huj paimios kokiu budu sugebedavo suknisti motinine, nes tik uzmetus motina ant testu ji pastoviai gryba pjaudavo. Pakeiciau maitinimo bloka i kietesni kaip ir pats sakei. Tas pats buvo man vel. Jau norejau pc pro langa ismesti, bet sumasciau viena dalyka. Pakeiciau motinine, nes garantinis uzskaite kaip suknista ir dave nauja. Su nauju maitinimo bloku paleidau nauja motinine duota viskas ciki piki veike. jokiu problemu. Nusipirkau naujesne vaizdo korta ir isimeciau i pc. Pradejo vel kibti pc. Supratau kad vel viskas per nauja prasidejo. pasikeiciau maitinimo bloka i dar geresni, luzta kartais vistiek. Jeigu istatytas geresnis maitinimo blokas negu buvo senas, isidek motinine nauja. Jeigu garantinis yra atiduok garantiniui turi tikrai priimti. Gavus nauja motinine ja pajungsi ant savo naujo maitinimo bloko ir losi viska be trugdziu. aisku jeigu maitinimo blokas nebus per silpnas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...