Eiti į turinį
Laimonas_Samg

Ukrainos "Maidanas".

Rekomenduoti pranešimai

Žmogiškas palaikymas nebent. Aš suprantu jog palaikymas yra svarbus, nes kai Lietuva atkūrė Nepriklausomybę, nemažai buvo regėt Ukrainos vėliavų, BET jie palaikė gyvai, o ne feisbuke :)

Ką tu šausi, kai keliai į Kijevą uždaryti

Aš storas mane įleist tūrėtų, būčiau barikados dalis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vokietija pasitrauks - ES sugrius.Beje,patys Ukrainos gyventojai niokoja savo sali,ir kas poto kai istos i ES? Prasys paramos rekonstrukcijai?

Šiaip tai valstybės įsipareigojo būti ES, o sutarties nutraukimo atveju, turės mokėt tokius pinigus, baudas, taip pat grąžint visas ES paramos lėšas, ir visai nesvarbu, jog Vokietija daro didelę įtaką ES ekonomikai, visos valstybės lygios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„Like‘ai nesustabdo kraujo. Share‘ai neprikelia mirusių. Žvakutės nesukuria demokratijos.“ šituo sakiniu galima vadovautis. Ukrainoj nors ir žiauru, bet patys už barikadų stovintys žmonės nesupranta ko nori, ES ar Rusijos. Taip, jie nori nuverst prezidentą, bet nėra jokios alternatyvos, ką išrinks? Nieką! Nieko geresnio neras ir viskas, o kas iš to, kad kitas chamas ateis į valdžią? Man irgi nepatinka korumpuota valdžia, bet niekas negarantuoja, kad pakeitus ji bus kitokia. „Aš už Ukrainą, tik ko nori Ukraina?“.

Apie jų veiksmus. Abiejų pusių vertinu negatyviai. Pirmiausia, kovojant su molotovais - nieko nebus, jie nieko neišloš, o berkutas nieko neišlot naudodami ginklus, tai yra nenaudinga. Kaip ir mes išsikovojom nepriklausomybę, nors ir kitokia situacija, bet gink Dieve gi kas būtų buvę, jei būtume pradėję mėtyti molotovo kokteilius į rusus? ŠAKĖS! Pirmiausia, Berkutas turi praktiškai pasiduoti, padėti visus ginklus ir tuos profesionalius snaiperius nusodinti į vietą, sudaryti ultimatumą, jeigu nepaklus, tik tuomet naudoti ginklus, o kaip ir minėjau - molotovo kokteiliais, pagaliais ir plytom jie išloš tik kulką į kaktą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„Like‘ai nesustabdo kraujo. Share‘ai neprikelia mirusių. Žvakutės nesukuria demokratijos.“ šituo sakiniu galima vadovautis. Ukrainoj nors ir žiauru, bet patys už barikadų stovintys žmonės nesupranta ko nori, ES ar Rusijos. Taip, jie nori nuverst prezidentą, bet nėra jokios alternatyvos, ką išrinks? Nieką! Nieko geresnio neras ir viskas, o kas iš to, kad kitas chamas ateis į valdžią? Man irgi nepatinka korumpuota valdžia, bet niekas negarantuoja, kad pakeitus ji bus kitokia. „Aš už Ukrainą, tik ko nori Ukraina?“.

Apie jų veiksmus. Abiejų pusių vertinu negatyviai. Pirmiausia, kovojant su molotovais - nieko nebus, jie nieko neišloš, o berkutas nieko neišlot naudodami ginklus, tai yra nenaudinga. Kaip ir mes išsikovojom nepriklausomybę, nors ir kitokia situacija, bet gink Dieve gi kas būtų buvę, jei būtume pradėję mėtyti molotovo kokteilius į rusus? ŠAKĖS! Pirmiausia, Berkutas turi praktiškai pasiduoti, padėti visus ginklus ir tuos profesionalius snaiperius nusodinti į vietą, sudaryti ultimatumą, jeigu nepaklus, tik tuomet naudoti ginklus, o kaip ir minėjau - molotovo kokteiliais, pagaliais ir plytom jie išloš tik kulką į kaktą.

Iš dalies pritariu, bet, visi žino, ko Ukraina nori - nori įstoti į ES sąjungą, bet nežinia kas po to bus? Ar kas nors pagerės? Pasiims paskolas, o kaip grąžins? Po 1000 metų?? Jiem reiks daug laiko kol atkurs valstybę, atkurs ekonomiką ir sudarys tvirtą demokratiją, nors nežinia ar reikalai išvis pakryps į tą pusę, galbūt, rusai iš to nuobodulio paims - ir okupuos Ukrainą, o tada jau nemanau, jog norės molotovus mėtyt... kaip ir sakai, jeigu mes būtume mėte molotovus - jau seniai lietuvos nebūtų tokios kaip valstybės... Taipogi manau, jog berkut persistengė su snaiperiais. Nesutinku su tuo, jog ES sąjunga grius vien dėl to, jog sakykim Vokietija paliks ją, tai tikrai ne tiesa. BET - vieną dalyką kurį garantuoju, tai jog karas kils, tikrai kils, bet negaliu pasakyti, kas pirmas jį sukels.

EDIT: Nesutinku su žmogumi, kuris rašė, jog jie patys kalti... Ukraina kenčia nuo Rusijos, o Janukovičius yra tikrai korumpuotas ir nesiruošia niekur trauktis ar pakeisti sprendimo... nebent žmonės jį nuvers. Ir žiūrėkit, kad nepradėtų su Lietuva, kai baigs su Ukraina rusija... apstatė Lietuvą rakėtom ir tankais... nereikia kaltinti žmonių, kurie nori geresnio gyvenimo, o jeigu mums taip būtų? Jeigu rusija paleistu tas raketas ir tankus į Lietuvą, ar gi mes laimėtumėm? Su 10 tankų Lietuvoj? Kaip manot, 10 tankų prieš šimtus tūkstančių tankų ir raketų... Reikia palaikyti Ukrainiečius, bet nereikia persistengti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...