Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Armandas_Coolx

Raktikaulio lūžis + isnirimas

Rekomenduoti pranešimai

Man dešnės rankos raktikaulis lūžęs buvo, tai irgi dėjo tokį pat įtvarą per abi rankas, tai kažkur mėnėsį su juo ir vaikščiojau, bet kai nusiemiau tai toks kaip guziukas ant jo man buvo bet per metus kažkur išnyko jis. Prieš 8 metus čia buvo , tai dabar yra šiokios tokios pasekmės: ant lygiagrečių darant atsispaudimus iš kart tą raktikaulį dešnės rankos skauda.

tu nebejuokink lygiagreti tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nepasisekė, artėja vasara, man taip pat vasarą buvo ranka lūžus prie riešo, atvirais lūžiais, abu kaulai išlindo prie plaštakos... Sugijo, kad galėčiau normaliai valdyt per kokį pusmetį, gipse buvau ilgokai ir dar lanketė. Normalią narkozę davė, operavo tai rami galva, nors nejaučiau skausmo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man buvo lūžės karios rankos raktikaulis, viskas įvyko taip:Norėjau pamėginti nušokti nuo ~1,5metro aukščio bardiūro ir neiškėliau priekynio rato, griuvau ant peties lūžo akymirksniu.Dar turėjau važiuoti su dviračių ~500metrų.Skausmas buvo nerealus kaulas trynėsi į kaulą(dar šūnys užpuolė).Grįžau namo , nuvažaviome į Trakus sakė kad tik išsinarinimas aš nepatykėjau ir pasiūliau tėvams nuvažiuoti į Santariškes.Nuvažiavome ten padarė rengeną ir matėsi kaip kaulas lūžės per pusę.Ant nugaros suryšo apvertso aštuoneto tipu bintą. Ir turėjau vaikščioti su ,,rėmu" apie 1-2 sav atvaikščiojęs mečiau tą bintą ir puoliau į ežerą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano pažystamui, lengvai besiboksuojant ant apleisto namo krito į kažkokia duobę ir riešas per puse lūžo, iš skausmo net nualpo. ( tiesa sakant nelabai tikėjau juo , bet px ) išsikvietė greitąją , tiksliai nežinau per kiek laiko ižgijo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...