Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Paris_London

[Forum Game] +rep

Rekomenduoti pranešimai

prieš 30 minutes(-ių), Paris_London rašė:

Berasciu :DDD tai jei be lietuvisku raidziu rasau tai jau berastis?? :DD tau siulau paprotinget, nes ner prasmes su snargliu rasinet, per zemas lygis esi..

hmm.. žemas lygis? snarglius? na realybei man taip nepasakytum tikrai turbūt pabėgtum tik pamates, bet tiek to išsiverk :Dddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Gugis_Fanta rašė:

hmm.. žemas lygis? snarglius? na realybei man taip nepasakytum tikrai turbūt pabėgtum tik pamates, bet tiek to išsiverk :Dddd

Ir vel tas sarginio bazaras apie realybe... Kaip jus atsibodot... Ismokit kazka naujo.. sargieciai :DD

Eilinis vaikas ir tiek.. kaip manai ar adekvatus zmogus metytu sau rep'us, kai jie visiskai nieko nereiskia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 minutes(-ių), Paris_London rašė:

Ir vel tas sarginio bazaras apie realybe... Kaip jus atsibodot... Ismokit kazka naujo.. sargieciai :DD

Eilinis vaikas ir tiek.. kaip manai ar adekvatus zmogus metytu sau rep'us, kai jie visiskai nieko nereiskia.

eilinis sarginis :DDDD Nu ok ką tau čia ir be pasakysi, pas tave daugiau ašarų nei veiksmų, eilinis "laido riteris" :DDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Anthony_Navarro rašė:

va va bachūras pisam jam biški spaudimo :D Pakariausim forume :D

Dar vienas atejo :DD nelaukiamas esi cia. Gaila man tavo nervu zmogau, prisimeni, kai vakar nervinais? :DDD

Kaip ir minejau su tokio proto zmogum ner apie ka kalbet :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...