Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Paris_London

[Forum Game] +rep

Rekomenduoti pranešimai

prieš 9 minutes(-ių), Gugis_Fanta rašė:

Man nuo to širdies tikrai neskaudės :D

 

prieš 19 minutes(-ių), Anthony_Navarro rašė:

jau 540 durns , taip jam ten mažėja čj čiuvakas irgi pasikars :DD

As, ne jus, kad pasikarciau del hujniu..

@Gugis_Fanta Berasti tu, uz laido kietas, realybei gandonas. Pripazink, kad gyvenimo neturi, tiek rep prisimetes, lyg jie kazka reikstu, nors jo tau jie reiskia, nes nieko daugiau nei cia tu nepasieksi.

@Anthony_Navarro Tavo vietoj as vapshe patyleciau vaikeli, tu pradziai uzauk, veliau man kazka sakyk snargli. As jauciu, kad tu greitu metu pasikarsi, jei taip ir toliau kalbesi su visais. Vienas negali atsakinet, tai kita snargli pasikvietei :DDDD juokingi jebat. Sekmes snargliukai, siekit cia ko nors, nes gyvenime jus nieko nepasieksit :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Paris_London rašė:

 

As, ne jus, kad pasikarciau del hujniu..

@Gugis_Fanta Berasti tu, uz laido kietas, realybei gandonas. Pripazink, kad gyvenimo neturi, tiek rep prisimetes, lyg jie kazka reikstu, nors jo tau jie reiskia, nes nieko daugiau nei cia tu nepasieksi.

@Anthony_Navarro Tavo vietoj as vapshe patyleciau vaikeli, tu pradziai uzauk, veliau man kazka sakyk snargli. As jauciu, kad tu greitu metu pasikarsi, jei taip ir toliau kalbesi su visais. Vienas negali atsakinet, tai kita snargli pasikvietei :DDDD juokingi jebat. Sekmes snargliukai, siekit cia ko nors, nes gyvenime jus nieko nepasieksit :))

Užsidegei kaip padanga , fsvio palevnas neįdomus gali pizdyt iš čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Paris_London rašė:

 

As, ne jus, kad pasikarciau del hujniu..

@Gugis_Fanta Berasti tu, uz laido kietas, realybei gandonas. Pripazink, kad gyvenimo neturi, tiek rep prisimetes, lyg jie kazka reikstu, nors jo tau jie reiskia, nes nieko daugiau nei cia tu nepasieksi.

@Anthony_Navarro Tavo vietoj as vapshe patyleciau vaikeli, tu pradziai uzauk, veliau man kazka sakyk snargli. As jauciu, kad tu greitu metu pasikarsi, jei taip ir toliau kalbesi su visais. Vienas negali atsakinet, tai kita snargli pasikvietei :DDDD juokingi jebat. Sekmes snargliukai, siekit cia ko nors, nes gyvenime jus nieko nepasieksit :))

agirdi invalide tu, jei toks mandras už laido galim pašnekėt kur nors, arba vpš susitikt jei turi noro ir laiko, nes jau per daug prakaituoji šliuha, gi prisišnekėsi pipliau tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...