Eiti į turinį
Jackas_Dark

Filmai

Kuriam facebook grupę?  

14 balsai(-ų)

  1. 1. Kuriam facebook grupę?

    • Taip.
      11
    • Ne.
      3


Rekomenduoti pranešimai

Sveikas Jackai, seniai berasiau cia, noriu parekomenduoti dar viena puiku filma:

Gyventoju skaicius: 436/ Population 436. Filmo zanras mistinis, nera daug veiksmo, veiksmas vyksta mazame miestelyje bet jis toks kaip senovinis labai grazus, filmas siek tiek bauginantis ir yra siek tiek psichologinis, man jis labai istrigo i atminty, gal but del to , kad man patinka tokie filmai kur nera daug veiksmo kur reikia po filmo pagalvot.. Patariu paziuret manau tau gali patikti, jei paziuresi filma, parasyk nuomone apie ji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Jackai, seniai berasiau cia, noriu parekomenduoti dar viena puiku filma:

Gyventoju skaicius: 436/ Population 436. Filmo zanras mistinis, nera daug veiksmo, veiksmas vyksta mazame miestelyje bet jis toks kaip senovinis labai grazus, filmas siek tiek bauginantis ir yra siek tiek psichologinis, man jis labai istrigo i atminty, gal but del to , kad man patinka tokie filmai kur nera daug veiksmo kur reikia po filmo pagalvot.. Patariu paziuret manau tau gali patikti, jei paziuresi filma, parasyk nuomone apie ji

Sveikas, Lauri. Šį filmą esu matęs jau prieš gerus metus per televizorių. Galėčiau pasakyti, jog filmas kaip filmas. biggrin.gif Neblogai išlaikyta įtampa jame, tad dėl šios priežasties jis nebuvo nuspėjamas. Vertinant bendrame kontekste duočiau 8/10 drąsiai, nes iki tobulumo dar toloka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...