Eiti į turinį
Jackas_Dark

Filmai

Kuriam facebook grupę?  

14 balsai(-ų)

  1. 1. Kuriam facebook grupę?

    • Taip.
      11
    • Ne.
      3


Rekomenduoti pranešimai

Visus matęs.

Šiaip nemėgstu senų filmų, tačiau šis patiko. Kaip ir minėjai skerdynių nebuvo, o labiau remtasi psichologija.

Sveikas, nelabai supratau, apie koki filma cia parasiai Shutter Island ar Mergaite gyvenanti miestelio pakrasty? Nes abudu filmai labiau psichologiniai, bet Shutter Island 2010 metu, o tas kitas 1976m ? :D Bet rasiai po Shutter island rekomendacijos? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, nelabai supratau, apie koki filma cia parasiai Shutter Island ar Mergaite gyvenanti miestelio pakrasty? Nes abudu filmai labiau psichologiniai, bet Shutter Island 2010 metu, o tas kitas 1976m ? biggrin.gif Bet rasiai po Shutter island rekomendacijos? biggrin.gif

Sveikas. Na 2010 nėra dar jau tokie seni laikai. biggrin.gif Rašiau apie 1976 metų filmą. O po rekomendacija komentavau todėl, kad joje paklausei, ar patiko siūlytas prieš tai filmas, kuris ir buvo 1976 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ketvirtasis papildymas:

Dangoraižio apiplėšimas / Tower Heist (2011).

Skubus pristatymas / Premium Rush (2012).

Kamera 211 / Cell 11 (2009).

Žmogžudystės pagal sąrašą / The Hit List (2011).

Mechanikas / The Mechanic (2011).

Nužudyti airį / Kill The Irishman (2011).

Žalioji zona / Green Zone (2010).

Melo pinklės / Body of Lies (2008).

Teisingumo ieškotojas / Seeking Justice (2011).

Diena po rytojaus / The Day After Tomorrow (2004).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visiems siūlau pasižiūrėti bent man įstrigusius galvoje filmus, kurie kažkiek netgi pakeitė mano požiūrė į gyvenimą. Siūlau pasižiūrėti šiuos filmus: Fight Club, Forrest Gump, The Shawshank redemption, Skrydis virš gegutės lizdo, Pulp Fiction, The wolf of Wallstreet, Saving Private Ryan, Scarface, Godfather visas 3 dalis (kas skaito knygas, tai patarčiau ne tik pasižiūrėti filmą, bet, taip pat ir perskaityti knygą) kam patinka siaubo filmai, galit pažiūrėt The Shining. Iš komedijų patarčiau The Big Lebowski, Superbad, Amercian pie visos dalys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visiems siūlau pasižiūrėti bent man įstrigusius galvoje filmus, kurie kažkiek netgi pakeitė mano požiūrė į gyvenimą. Siūlau pasižiūrėti šiuos filmus: Fight Club, Forrest Gump, The Shawshank redemption, Skrydis virš gegutės lizdo, Pulp Fiction, The wolf of Wallstreet, Saving Private Ryan, Scarface, Godfather visas 3 dalis (kas skaito knygas, tai patarčiau ne tik pasižiūrėti filmą, bet, taip pat ir perskaityti knygą) kam patinka siaubo filmai, galit pažiūrėt The Shining. Iš komedijų patarčiau The Big Lebowski, Superbad, Amercian pie visos dalys.

Sveikas. Labai daug gerų pasiūlymų. Matęs ne vieną filmą iš tavo sąrašo, bet ne visus. biggrin.gif Tad teks nematytus pažiūrėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na kaip pasižiurėjai mano pasiūlytą filmą ? Jei taip tai kokį įspudi paliko ?smile.gif

Nepaprastai įdomus ir įtraukiantis filmas. Panašių esu matęs, tačiau jau nebepamenu kada. biggrin.gif Dėkoju už šį puikų pasiūlymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...