Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Asd_Asssd

"The Ballas" gauja || Carlos era

Rekomenduoti pranešimai

Tai tu bahuru save skaitai rasydamas forume uz laido? Balvonas konkretus esi 15metu vaikas ahujielina mynzius jibanas, tp ne naras? Nardei del pavo dalbajobe jibanas

Nu tai aš tau dar kartą sakau atvažiuok. Jug sakiai 9 dieną atvažiuosi su pusbroliu. Pasakyk kada dėl kokio pavo nardžiau, arba bent pateik kažkokius įrodymus čigone tu. Dar turėjau kompe ss kur pūkiuj rašiai "Tai duosi pava" "duok man šansą pabandyt" kol galiausiai davė derekui pavą ir buvai padūhintas. Žodžiu eik su savo gaujiniais padangų pjaustyt nes šūdą mali nevaikiškai šūdagalvi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu tai aš tau dar kartą sakau atvažiuok. Jug sakiai 9 dieną atvažiuosi su pusbroliu. Pasakyk kada dėl kokio pavo nardžiau, arba bent pateik kažkokius įrodymus čigone tu. Dar turėjau kompe ss kur pūkiuj rašiai "Tai duosi pava" "duok man šansą pabandyt" kol galiausiai davė derekui pavą ir buvai padūhintas. Žodžiu eik su savo gaujiniais padangų pjaustyt nes šūdą mali nevaikiškai šūdagalvi.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tu apgailetinas esi pituhas, uzduhintas sedi visur net nete **, taves k,rw nieks nemegsta balvonas esi pasliednas, del atvaziavimo sakiau jau dirbu ngl, znau kad zadejau nk nesakau, 17-20d kazkur atsilaisvinu, gyvenima turiu, ne kaip tu draugu neturi, pr pc naulaifini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...