Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Meskiukas_Kole

Nesuvaidinta Sarg.lt Realibe

Rekomenduoti pranešimai

Ot šitie mano steamo accountus kelis paėmė, ir mano skype.

jo pamenu, bet jis duxas vistiek čia pripisęs proto gerai yra.:D

dėl milų, Efka, net ir byby pačiulptum (bent jau seniau toks buvai). Drevo namą, jam pačiam už 50milų pardavei, krv nenormalus :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jo pamenu, bet jis duxas vistiek čia pripisęs proto gerai yra.:D

dėl milų, Efka, net ir byby pačiulptum (bent jau seniau toks buvai). Drevo namą, jam pačiam už 50milų pardavei, krv nenormalus :D:D

Iš taves per dreva dar pasiemem 50 milų kai su meškiukais lošem, čia vadinasi dūhas erke ir protingas efka. O tu naras ta nama būtum drevui padovanojas, kad tik draugais būti ir dar kreditų išsiuntes. Papasakok kaip mama tavo kortelę banke atsidarė, kad drevas per ją varkes galėtu sukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažkada buvo postinta tema atrodo, nes kiek pamenu šitai jau skaičiau... Vis įdomiau tau buvo serve nei ridą kelt ar nert dėl darbo

Buvo tik kaip per naktį pavogti 400 milijonų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iš taves per dreva dar pasiemem 50 milų kai su meškiukais lošem, čia vadinasi dūhas erke ir protingas efka. O tu naras ta nama būtum drevui padovanojas, kad tik draugais būti ir dar kreditų išsiuntes. Papasakok kaip mama tavo kortelę banke atsidarė, kad drevas per ją varkes galėtu sukti.

Kas drevui :DDD Ta nama senai norėjau pasiimt, nebūčiau su duxišku kompu buvęs, būčiau ir pasiėmęs. Lavonas visada bybius čiulpdavai ir hackint nemokėjai. Viską per drevą darei ir jam nurodinėjai.:DD

Ką pasakydavo tą ir padarydavai, kurdavai debiliškas idėjas. Net krv dosint supistai nemokėjai, o gasdindavai visus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kas drevui :DDD Ta nama senai norėjau pasiimt, nebūčiau su duxišku kompu buvęs, būčiau ir pasiėmęs. Lavonas visada bybius čiulpdavai ir hackint nemokėjai. Viską per drevą darei ir jam nurodinėjai.:DD

Net nesiginčysiu, sakė kaip goblinas atrodai realybei sūtrauka kažkoks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Net nesiginčysiu, sakė kaip goblinas atrodai realybei sūtrauka kažkoks.

Tavo foto irgi mačiau „kai su draugais prigėrei“ ir video sharinai. Lavonėlis, pailgas garbanius :DD

tik sargo vaikus čia apipisinėt ir gali, o aš kai žinau viską, tai gali man byby sosint lavonas.:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tavo foto irgi mačiau „kai su draugais prigėrei“ ir video sharinai. Lavonėlis, pailgas garbanius :DD

tik sargo vaikus čia apipisinėt ir gali, o aš kai žinau viską, tai gali man byby sosint lavonas.:D

Linksmai tu čia forume kažkokiam kalbi, eik nusiramink mama ramunėlių arbatos lai išverda. Į CV įsirašyk užaugus, kad NP direktorius ilgai išbūvai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Linksmai tu čia forume kažkokiam kalbi, eik nusiramink mama ramunėlių arbatos lai išverda. Į CV įsirašyk užaugus, kad NP direktorius ilgai išbūvai.

oO bl vyras. Ką prisiminiau. Pameni kai mane su drevu čiešinai kažkurio cosos direktoriaus paprašyt, kad tau pavaduotoją duotų?:D O kai pasakėm prieš visus ts'e nene nk neprašiau čia tipo nepiskit proto apsimyžai.

Taip, kad tu toks pat jibanas naras esi, be drevo bajerių (kurių tu nixuja nemokėjai, nebent booteri nusipirkęs) šūdo krūva servo būtum.

Per drevą išsimušėš iš manęs 50 milų sako :DD leavindamas man drevas 150 paliko, 50 daviau. VIsus kitus pardaviau. WOW. Išsimušinėt achuenai daug. :DD Dar poto likusius milus per drevą perpardavėm kažkokiam jo kaimynui ir su drevu 500+LT pasidarėm abiem pliuso.

Taip, kad aš tau dar kartą kartoju - aš kai žinau visą tiesą, tu gali čia tiems sargo vaikam nepūdrint smegenų duxeli. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

oO bl vyras. Ką prisiminiau. Pameni kai mane su drevu čiešinai kažkurio cosos direktoriaus paprašyt, kad tau pavaduotoją duotų?:D O kai pasakėm prieš visus ts'e nene nk neprašiau čia tipo nepiskit proto apsimyžai.

Taip, kad tu toks pat jibanas naras esi, be drevo bajerių (kurių tu nixuja nemokėjai, nebent booteri nusipirkęs) šūdo krūva servo būtum.

Per drevą išsimušėš iš manęs 50 milų sako :DD leavindamas man drevas 150 paliko, 50 daviau. VIsus kitus pardaviau. WOW. Išsimušinėt achuenai daug. :DD Dar poto likusius milus per drevą perpardavėm kažkokiam jo kaimynui ir su drevu 500+LT pasidarėm abiem pliuso.

Taip, kad aš tau dar kartą kartoju - aš kai žinau visą tiesą, tu gali čia tiems sargo vaikam nepūdrint smegenų duxeli. :)

Čia į vienus vartus suvarei, kiek tu tiesios žinai. Parašyk blogą ''Nardžiau drevui gavau porą šimtų iš poros štukų''

565c0e78cf12f83479cb48b9231fc65d427.jpg

Tu pats pagalvok, drevas veikdavo pagal mano planą, su kuriuo iš taves nupisom acc. Tada tu jį susigražinai, vienas prinardei drevui, pasidarei porą šimtų kai aš nenardydamas pasidariau porą štukų. Man kažkaip panašu, kad tu čia už dūhą lieki...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia į vienus vartus suvarei, kiek tu tiesios žinai. Parašyk blogą ''Nardžiau drevui gavau porą šimtų iš poros štukų''

565c0e78cf12f83479cb48b9231fc65d427.jpg

Taigi buvo numesta ta mano foto, px.

Kur aš sakiau, kad aš dabar su drevu bendrauju? Pora žodžiu persimetam ir viskas. Taip, kad krč tu pasiduchinai lavone, bandydamas čia visus apipisti, o, kad mano fotke čia numesi, tai aš neišsigasiu.

Galit netikėt šitu duxu, vistiek pusę ką jis prirašė meluoja.:D

ate :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...