Eiti į turinį
Deividas_Zapacany

Anime pasiūlymai.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, taigi aš šioje temoje surašysiu savo žiūrėtus, bei žiūrimus "Anime". Šioje temoje ir jūs galėsite papildyti "Anime" sąrašą, bei padiskutuoti apie "Anime".

Sąrašas -

1. Naruto - Šio "Anime" pagrindinis veikėjas yra mažas berniukas kuris svajojo būti "Hokage", bet jam nelaibai sekėsi "Nidzių" akademijoje. Jo bendražygiai buvo "Sasuke" ir "Sakura" bei jų mokytojas "Kakashi". Čia pamatysite išties įdomių kovų, kartais bus iš ko pasijuokti.

2. Death Note - Šio "Anime" pagrindinis veikėjas yra studentas kuris norėjo savo miestą padaryti geresni, be nusikaltimų ir vieną dieną jam sėdint pamokoje jis pamate krentantį sąsiuvinį. Šis sąsiuvinis buvo įpatingas į šį sąsiuvinį įrašius žmogaus vardą ir pavardę jis miršta. Šis sąsiuvinis priklausė "Mirties Dievui" "Ryuhui" (Man atrodo :D). Šis vaikinukas pradės žudyti visus nusikaltėlius ir vieno detektyvo pasivadinusio "L" dėmesį patraukusios šios keistos mirtys. Ir šis detektyvas pradės narplioti šia keistą bylą.

3. Naruto Shippuden - Tai yra "Naruto" tęsinys kai jis jau paaugėjo ir tapo daug stipresnis. Čia bus dar įdomesnės kovos, linksmesni įvykiai.

4. Fairy Tail - Šis "Anime" yra apie Magų gildijas, šio "Anime" pagrindinis veikėjas yra "Natsu" jis dar vadinamas "Drakono žudiku", nes jį užaugino "Drakonas" vardu "Ignylis". Šis vaikinukas susipažins su mergina kuri svajojo įstoti į šią gildiją pavadinimu "Fairy Tail" jos vardas buvo "Liusi". Na kaip jau supratote šiame filmuke laukia daug nuotykiu, kovinių scenų.

5. One Piece - Šio filmuko temačiau kelias serijas, bet ketinu pratęsti šio "Anime" žiūrėjimą, bet gaila, kad jis tik su angliškais titrais :/ . Taigi šio "Anime" pagrindinė tema yra "Piratai" vienas vaikinukas užsigeidė rasti paslėpta lobį pavadinimu "One Piece" kai jį randi tampi visų "Piratų karalius". Šis vaikinukas gaila jo vardo neatsimenu :/ Jis suvalgė Velnio vaisių "Gum gum" ir jo kūnas galima sakyti yra nepažeidžiamas, tokių vaisių yra daugokai ir jam teko jau kovoti su vienu kuris irgi buvo suvalgęs šį "Velnio" vaisių. "Anime" tikrai įtraukė vien dėl to, kad šis vaikinukas iš visų savo priešų "Tyčiojasi" sako jiems tokius žodžius kurie juos sunervina.

6. Attack of Titans - Šis "Anime" tikrai šaunus jame nėra nuslėptų šlykščių scenų kaip kraujo rodymas ar kaip nukanda jiems kojas, rankas ar net pačia galvą. "Anime" pagrindinė mintis yra "Titanai" kurie puolą pilis, o kariai bando su jais kovoti.

7. Black Lagoon (S1 ir S2) - Šis "Anime" pasakoje apie nusikalstamą gyvenimą (Žmogžudystės, mafijų karus), šiame "Anime" yra pagal mane penki pagrindiniai veikėjai, vienas mano mėgstamiausių tai "Balalaika" kuri vadovauja "Maskvos Hoteliui", tai galingiausia grupuotė suburta iš buvusių karininkų, kurių operacijos niekas negali prilygti, pastatų sprogdinimai, pro langus įsiveržimas tiesiog tobulai suplanuoti nusikaltimai. Veiksmas pagrinde vyksta "Roanapur" nusikaltėlių miestelyje. Kas čia labiausiai patiko tai ginklų įvairovė "Pistoletai, Automatai, RPG, Kulkosvaidžiai, Raketos". Dar pamiršau paminėti čia labai daug juokingų vietų :D

8. Hellsing Ultimate - Šis "Anime" tikra BOMBĄ. Ant tiek jis užvelka tai ką aš žinau. Šio "Anime" kalba eina apie Zombius ir vampyrus, tik čia gali pamatyti, kad net ir zombiai turi ginklus :D Vienas vampyras kuris priklauso "Hellsing" komandai kuri žudo vampyrus bei zombius, to "Hellsing" nuosavo vampyro vardas "Alukardas" kuris buvo stipriausias iš visų vampyrų. Jis išgelbėjo vieną policininkę "Sere Viktoria" nuo mirties ir ji tapo jo pagalbininke.

Taigi va čia mano peržiūrėti "Anime" jei kas norite komentuokite ir pasiūlykite savo "Anime" (Būtu gerai, kad būtų "Anime" aprašymas), ir aš jas įmesiu į savo temą.

Kur galite pažiūrėti "Anime" tai galiu pasiūlyti man asmeniškai geriausi Website : http://animeminusfam.lt/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Žiūrėjau, bet ne visą.

2. Žiūrėjau 1seriją.

3. Žiūrėjau/žiūriu dar.

4. Girdėjas, bet nenoriu žiūrėt.

5. Žiūriu, vardas Luffy (Monkey D. Luffy)

6. Žiūrėjau gal 12serijų, toliau nesikabino žiūrėt.

7. Bleach pražiūrėjau

8. Dar daug kažko ką žiūrėjau po porą serijų ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Srr, Deividai, kad kritikuoju, bet turiu pastabą. Jei kuri temą, stenkis mažiau minėtį pagrindinį temos žodį/sakinį/mintį. Šiuo atvėju tai yra žodis ''Anime''. Nors šio animacijos žanro tiesiog nekenčiu (bet kaip ir visi anksčiau ''Pokemonus'' žiūrėjau :DD), bet temą skaičiau ir man patiko, kad parašei aprašymus bei nustebau, kad viskas čia labai tvarkinga, išskyrus tai, kad pas tave pasikartoja žodis ''Anime''. Tai tiek :D

PS. +rep už pastangas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Naruto bei Naruto Shippuden peržiurėjau visas serijas bei kiekvieną savaitę laukiu naujų,paskutiniu metu pradėjau žiurėti Fairy Tail labai itraukė išties įdomus filmukas. Dėl One Piece tai buvau pradėjęs žiurėt bet viskas pasibaigė ties 5 serija man rodos. Nemalonu žiurėti filmuką kurio veikėjai man yra negražus,blogiukai labiau juokingi bei bjaurus nei blogi. Duosiu pavyzdi Naruto blogiukai https://img.4plebs.org/boards/s4s/image/1395/05/1395057186914.png ir One Piece blogiukai http://images.sgcafe.net/2013/06/Blackbeard.jpgTai tiek nieko daugiau pasakyti ar pasiūlyti negaliu kadangi be šitu 3 anime nesu jokių kitų žiurėjęs,galbūt neužilgo bandysiu pradėt žiurėt Bleach bei Death Note kadangi sudomino savo aprašymu. Tikiuosi užkabins kaip tai padarė Naruto bei Fairy Tail.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Naruto bei Naruto Shippuden peržiurėjau visas serijas bei kiekvieną savaitę laukiu naujų,paskutiniu metu pradėjau žiurėti Fairy Tail labai itraukė išties įdomus filmukas. Dėl One Piece tai buvau pradėjęs žiurėt bet viskas pasibaigė ties 5 serija man rodos. Nemalonu žiurėti filmuką kurio veikėjai man yra negražus,blogiukai labiau juokingi bei bjaurus nei blogi. Duosiu pavyzdi Naruto blogiukai https://img.4plebs.org/boards/s4s/image/1395/05/1395057186914.png ir One Piece blogiukai http://images.sgcafe.net/2013/06/Blackbeard.jpgTai tiek nieko daugiau pasakyti ar pasiūlyti negaliu kadangi be šitu 3 anime nesu jokių kitų žiurėjęs,galbūt neužilgo bandysiu pradėt žiurėt Bleach bei Death Note kadangi sudomino savo aprašymu. Tikiuosi užkabins kaip tai padarė Naruto bei Fairy Tail.

Man "Bleach" visiška nesamonė. Kai tik tas "Mirties Dievas" matė tuos vaiduoklius dar visai nieko, bet kai visi pradėjo juos matyt tai .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Naruto bei Naruto Shippuden peržiurėjau visas serijas bei kiekvieną savaitę laukiu naujų,paskutiniu metu pradėjau žiurėti Fairy Tail labai itraukė išties įdomus filmukas. Dėl One Piece tai buvau pradėjęs žiurėt bet viskas pasibaigė ties 5 serija man rodos. Nemalonu žiurėti filmuką kurio veikėjai man yra negražus,blogiukai labiau juokingi bei bjaurus nei blogi. Duosiu pavyzdi Naruto blogiukai https://img.4plebs.org/boards/s4s/image/1395/05/1395057186914.png ir One Piece blogiukai http://images.sgcafe.net/2013/06/Blackbeard.jpgTai tiek nieko daugiau pasakyti ar pasiūlyti negaliu kadangi be šitu 3 anime nesu jokių kitų žiurėjęs,galbūt neužilgo bandysiu pradėt žiurėt Bleach bei Death Note kadangi sudomino savo aprašymu. Tikiuosi užkabins kaip tai padarė Naruto bei Fairy Tail.

One piece piešimas toks kaip Dragon Ball pirmų serijų... Piešimas pirmomis dienomis neįprastas žiūrėti, bet kai įsigilini į story line tai ir piešimas netrukdo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...