Eiti į turinį
Deividas_Zapacany

Anime pasiūlymai.

Rekomenduoti pranešimai

Zdrv, kadangi turiu biški laiko galiu aprašyti porą anime kuriuos žiūrėjau neperseniausiai.Gal jum tas anime atrodo labai vaikiškas, bet galiu pasakyt, kad užkabina ir yra įdomu, man net įdomiau už realistiškus filmus.Nežiūrių aš pokemonų, digimonų ir dar visokių - čia jau atgyventos anime ir tik mažam amžiui buvo įdomu.Amerikietiški filmukai labai skiriasi nuo anime.Galėčiau palyginti grifin iš family guy ir betkokį pagrindini anime veikėją.Pirmiausia tai grifinas vaizduojamas kaip sakant "idioto" vaidmenyje, o anime stengiasi kaip sakant turėti protingus veikėjus.Jausmai tikroviškesni, bei "Storyline/plot" yra įdomesnis, dažnai bus taip kaip nesitikėsi.

Jeigu turit klausimų susijusiu su šia tema rašykit man į až arba į temą.

Bleach

Pagrindinis veikėjas Ichigo Kurosaki gauna nežemišku galiu iš Rukia.Pirmuose epizoduose jis susipažysta su paslaptinga nauja drauge kuri išmoko jį naudotis jos galiomis.Gavęs šias galias turės atlikinėti svarbu darbą - perkelti sielas į dangu ir netik!

Siūlau visiem peržiurėti bent pirmus 20 epizodu šitos anime, nes tikrai užkabina bei visos 366~ serijos įdomios.

Mirai Nikki

Net nesitikėjau, kad bus toks anime ( na iš trumpūjų ) kuris pralenktu Death Note.Štai ir jis - tikrai įtraukiantis anime, belenkiek veiksmo, orginali įdėja gera pabaiga! Tik jau kai žėsit pabaigą geriau žiūrėkit pratestą, kitaip jums ji nepasirodys gera :D ( Mirai Nikki Redial )

Elfen Lied

Na trumpokas anime kurį sudaro 13 serijų, bet tikrai įdomus ir įtraukiantis.Veiksmo yra užtektinai, kam patinka death note, mirai nikki tai turėtu ir šitas patikt.

Steins Gate

Tikrai patariu pažiūrėti šitą.Mokslinė fantastika, bet tikrai įtraukia.Pirmos dvi serijos nesudomino, o poto užkabino visa storyline iki pačio galo.Serijų - 25, sakyčiau mažokai, bet kas nori pradėti žiūrėti anime tai pradėkit nuo šito, sudomins manau.

BUS PILDOMA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...