Eiti į turinį
Recruce_Recrut

Euras

Rekomenduoti pranešimai

Steame galėsiu doneitint laisviau, man gerai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Panašu kad jūs nesekat kainų kaip jos keičiasi :) nuo tada kai pradėjo skelbt kainas litais ir eurais, kainos gerokai pakilo, kad atsiskaitant eurais būtų apvali suma, tai kokia iš to nauda paprastam eiliniam piliečiui jūs man paaiškintik :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Įdomu būtų išbandyt Eura. Išvykstant į užsienį nereikės keist litų į eurus ir tik tai yra didelis pliusas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Didelis minusas, nes kainos bus panašios visur, smulkiems verslininkams praktiškai pizė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

******* biški :D sako kad eurai bus kaip litai ždž bandelė 1lt lygu 1 eurui :D. Prajuokino, o tai iš užsienio atvažiuos irgi kavos puodelis 3 eurai?

Yra tokiu moliugu kurie mano kad taip bus :D viskas supiks aisku ir atlyginimai sumazes

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gyvename Eurozonoje todėl ir valiuta turi būti euras.

Visiškai sutinku. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Fnatic_Reklles

Man tai nelabai patinka tas Euras, norėčiau likt prie lito ;(

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Girdėjau tokią citatą apie eurą. ,,Viskas kainuos mažiau, bet daugiau''.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Litas geriausias, dabar isivesim eura ir fsio, kainos didziausios bus... O algos kokios tera? Labai mazos, o kainos didziules...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prognozuoti nieko nenoriu, 2015 (-aisiais) metais viską pamatysime ir sužinosime :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

To ir reikėjo tikėtis, ir nematau čia didelės tragedijos, aišku kainos kils tačiau nežymiai. Va kas labiau bus keista, tai jog pitakas(5Lt) nuo šiol bus tik popieriniai.

Kam įdomu foto spoilerį

Billete-de-5%E2%82%AC-de-la-primera-seri

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Už.

Taigi dingsta valiutos rizika... Už riziką gi visada reikia mokėti pinigus. Kam mokėti pinigus, kai galima jų nemokėti.
Taigi vien dėl to, kad yra litas, mes mokam didesnes palūkanas už skolinimasi, mokam bankams už konvertacijas. Investuotojai neinvestuoja, nes bijo, kad gali litas tapt nestabiliu arba reikalauja didesnių grąžų...

Tokiai mažai šaliai kaip Lietuva tikrai neapsimoka nesivesti. Per maža čia ekonomika, kad apsimokėtų turėti savo valiutą. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dėl euro esu priešingai. Uždarbiai mažes, kainos didės, galbūt daug kas ir emigruos(išvažiuos) iš LTU.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...