Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vladimir_Ivanov

Idėja Apsaugos darbui.

APSAUGA tai darbas vertas veiksmo  

15 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia šių idėju serveriui?

    • TAIP
      10
    • NE
      5


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki draugai,priešai ar net pažįstami.Kadangi temą rašau antra karta nes Vytenis ištrynė kadangi nebuvo apklausos o tai svarbi taisyklė. Noriu jums pasiūlyti bei bumeriui atnaujinimą apsaugai dideli gan o ne mažą.


 


• Apsaugos darbas tai firma kuri prižiūri saugumo tvarką tam tikruose sektoriuose bei apgina bejėgius serverio žaidėjus nuo kitų stipreniu. Apsauga turi taip pat iškvietimų sistema kaip buvęs Apsaugos pavaduotojas puikiai tai žinau koks apsaugos darbas bet ant apsaugos kanvojaus yra švyturėlis o ant darbinių nėra kaip apsaugai greičiau nuvažiuoti į iškvietimą ar tam tikra vieta be jų relybėje juk yra švyturėliai kaip čia skaitosi real life jeigu nesimato kokie 80 procentu realumo? manau apsaugos firmai reikėtu švyturėliu panašių kaip kanvojaus taip pat su num 8 ir t.t. kad būtu efektiviau bei patogiau dirbti apsaugoje apsaugos darbas nubodus dėl to noriu pakeisti šį tą kad jis nebūtu nubodus.


 


• Antras dalykas kuris yra svarbus darbo bazės kategorija. Jau ketverius metus apsaugos bazė netobulinta ir nekeista išveizda ar vieta. Tai labai mano manimu yra nekažkas daugumai jau bazė atsibodusi bei praranda savo prasmę manau reikėtu naujos darbo bazės kur nors San Fierro mieste sumapinti galiu nes pats mapinu su MTA construction bei moku gan gerai mapinti jeigu bumeris norėtu pasigalynėti MAP darbuose tikiuosi laimėčiau jau penktus metus mappinu ir man sekasi gerai tai va pasvarstykite dėl naujos darbo bazės ar jums reikia šio pakitimo ar ne.


 


• Dar vienas dalykas kuris man labai patinka sugalvotas. Tai baudžiamoji atsakomybė Apsaugos firma taip pat turi tam tikrus privalumus ne būtinai iškviesti policija turi Antrankius ir tazerius o tai gerai bet neturi vieno labai reto dalyko tai būtu įtarimas. Apsaugos darbuotojas parašęs /it jam išmestu Tik tris ar du įtarimus po tam tikro kiekio Civilio užpuolimas ar įžeidinėjimas, ar net kitos rūšies įtarimo. Pasvarstykite ar to reikia ar ne gerai apgalvokite.


 


 


 


•• Taigi manau jums patiks mano siūlomos trijų rūšių idėjos ir jūs jomis susidomėsite balsuokite apklausoje bei komentaruose parašykite savo nuomonę ką jūs galvojate apie idėjas jūsų nuomonė man svarbiausia!


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Žiurint pagal tikrovę apsauga turi tik geltonus šviturėlius, kurie jiems nesuteikia pirmumo. Tad tavo sakymas kad padaryt kaip real life nesigauna vel. Beto užtenka jau teisėsaugos sričių kurie non ripina su šviturėliais.

 

2. Bazes atnaujinimas - Už už už.

 

3.O apsauga net tikrovėje negali baust. Jai jau yra tokia situacija kad pažeidėjas nusižengia tad net tikrovėje apsauga kviečia policija.

 

P.S - Apklausa blogai padaryta kadangi yra variantai arba taip arba ne, o jai tik iš dalies sutinki?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Žiurint pagal tikrovę apsauga turi tik geltonus šviturėlius, kurie jiems nesuteikia pirmumo. Tad tavo sakymas kad padaryt kaip real life nesigauna vel. Beto užtenka jau teisėsaugos sričių kurie non ripina su šviturėliais.

 

2. Bazes atnaujinimas - Už už už.

 

3.O apsauga net tikrovėje negali baust. Jai jau yra tokia situacija kad pažeidėjas nusižengia tad net tikrovėje apsauga kviečia policija.

 

P.S - Apklausa blogai padaryta kadangi yra variantai arba taip arba ne, o jai tik iš dalies sutinki?

Bet tikrovei žmogus negali atsijungt, ir nors ir atvažiuos policija anyway jį nubaus, o sarge apsauginiai surakina, ir nieko daugiau negali daryt tik kviest policija, o per ta laika tas zmogus gali atsijungt ir prisijungt, policijai i raciją vistiek nerašo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Bumeris daug kartų sakė nedarys ir nemanau, kad to reikia. Niekas nedirba su apsaugos darbinėm mašinom. Pats buvau pavaduotojas stebėjau visi su nuosavom kurie turi rangą.

2. Čia pasigirt norėjai ar pasiūlyt?

3. Prieš....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...