Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domas_Wanna

Nuomonė apie mafijas

Rekomenduoti pranešimai

Labiausiai užpi.. paprasti dalykai apie kuriuos net negalvoji pildydamas (visų surinkimas prie sienos, kol visi susirenka dar puse kokių narkus perkas ar dar kas), visų nardymas, išskirtinis dėmesys pvz tik prisijungi iš kart visi floodina ''sw žalgi :)'' ir pan. (tas pats ir atėjus į ts) dar visokie camesai rašantys debiliškus papeikimus. Ir kas labiausiai liečia mafijas tai, kad kartais norisi tiesiog ramiai pavažinėti ar ką pan., bet kita mafija ruošiasi pulti ir pan. (dabar kai 2h limitas, gal ir px, bet kai ankščiau 1h limitas būdavo tai tikrai nekažką), ai tyngiu rašyt kažką meskit man rep nes aš tiesiog Žalgis. #RKS #TBPS

 

visada tyledavau panasaus pobudzio temose, taciau dabar nusprendziau issireiksti ir viska papasakot, kam idomu paskaitykit.

 

tiesa sakai, pats gi neperseniausiai buvau GS pavaduotojas, nori surinkt visus prie sienos, sakai per ts, rasai per racija o vistiek 4-5 zmones vazineja garaze su mocais ar vistiek stovi ne prie sienos, senais laikais visada narkus veziodavais su savim, o vos atemus kepalams vel uzsipirkdavai, nes kai budavo veiksmas turejai per 15s savo sikna atnest prie sienos, nes kitaip busi ismestas, o dabar visi ispizdeje. pratesiu apie gaujas, dar uzpisantys dalykai budavo kai bazeje darai atrankas, o kazkokie medziai ar is kitos gaujos lenda i baze ir saudo, koks adminelis /gydyti uzsibindines ir uz stogo pasislepes su awp saudo.. ir daryk ka nori, arba visus surenki ant masinos ir specialiai koks adminas tranko masina, saudo, tokie dalykai ziauriai isveda is kantrybes, bet cia dar nieko, ziauriausiai kai prisijungi i zaidima o po 5 minuciu dingsta internetas, nes 1. Kita gauja tyngi kariauti 2. Kokiam uruodui nepadarei mini 3. Turi priesu ir nudosina/papraso draugeliai, nes dabar kas antras turi booteri. Tai dabar imti valdzia yra kazkoks bergzdzias reikalas, galbut GS valdzioje buciau iki dabar buves, bet darbuotoju issipisinejimai, dosai, nu tiesiog neimanoma vadovauti bei kariauti, o kai pagalvoji, kad del zaidimo negali paziuret kas nd uzduota dienyne ar paklausyti muzikos/pasedeti fb, tai galvoji n* viso to? man idomu, kaip tie doseriai nesusimasto, kad cia tik zaidimas? nenori kariaut tai pyzdink i mechanikus o ne mafijas ar gaujas, bet ne, geriau nudosinsiu valdzia ir galim kimarint. Direktoriai irgi nemeta tu darbuotoju, kurie issipisineja, neklauso, kodel? nes jie geri cyteriai/gerai saudo ir vartoja (arba abu) ir nueis specialiai i kita gauja ir ten cytins. Asmeniskai, kol nebus anti-cheat ir anti-ddos, arba dings ta uruodu brigada kurie dosina ka nori ir kada nori, tol manes nebus gaujose/mafijose o juo labiau valdzios postuose, nes mafijos/gaujos dabar yra zlugusios mano akimis. O tau Wanna noriu papriestaraut, seniau kas antras frajeris pildydavo i mafijas, nors net nesugebetu persokt tvoros per kara, ar juo labiau, net negaudavo mini mafijose ar gaujose :D :D :D o dabar viskas pasikeite, kiek pilde i dabartini imm drk? 10 anketu buvo? ir is tu gal 2 kandidatai normaliai atsilaikyt ir pastovet mafijos poste. Praeita vasara buvo geriau, ane Zalgi? Neskaitant to kad turejau beveik visa laika daugiau nei 55 darbuotojus, bet tada gal 2-3 zmones turedavo aimus, karai budavo idomus, per karus nervuodavo tokie zmones kaip Velnio_Advokatas (prisimenu 2012 sitas lopas gal 15 minuciu lakste po karuseliu zona 1x15 ir vos nepaeme) va tada budavo idomumas, itraukiantis darbas, tada laimedavo ta mafija ar gauja, kuri turi daugiau senbuviu, kurie moka gerai saudyti, vartoti, lakstyti ir t.t., o dabar kas? vienoje mafijoje susirinke senbuviai, kitoje vos ne naujokai, zodziu skirtingu kartu zaidejai, o karai vyksta apylygiai ir netgi laimi cyteriai, kadangi per atrankas reikalaujama 2 dalyku : aimo, ir f11 arba inv. Daug prirasiau, bet isreiskiau nuomone apie darbus, kuriuose sedziu nuo pat atejimo i serveri, ir man gaila ziureti, kaip zaidejai nevertina sio darbo o tie jobani cyteriai gadina ji :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Būtent, dabar kekviena mafija/gauja neapsimeina be jokių aim'ų ar čytų, praeitą žiemą, buvo labai malonu dirbti. Arba kaip dar Fungus'as buvo sarg'e, va tie laikai žmonės, o čia bl su tele telinasi į bazę.... Ankščiau ir naujokai tūrėjo šansą darbt gaujose ar mafijose, bet dabar labai maži šansai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labiausiai užpi.. paprasti dalykai apie kuriuos net negalvoji pildydamas (visų surinkimas prie sienos, kol visi susirenka dar puse kokių narkus perkas ar dar kas), visų nardymas, išskirtinis dėmesys pvz tik prisijungi iš kart visi floodina ''sw žalgi :)'' ir pan. (tas pats ir atėjus į ts) dar visokie camesai rašantys debiliškus papeikimus. Ir kas labiausiai liečia mafijas tai, kad kartais norisi tiesiog ramiai pavažinėti ar ką pan., bet kita mafija ruošiasi pulti ir pan. (dabar kai 2h limitas, gal ir px, bet kai ankščiau 1h limitas būdavo tai tikrai nekažką), ai tyngiu rašyt kažką meskit man rep nes aš tiesiog Žalgis. #RKS #TBPS

Yo kale. Taip ir yr.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...