Eiti į turinį
Iki vasaros pabaigos mafijų/gaujų direktoriumi minimaliai reikia išbūti 2 savaites, ne mėnesį

Edvinas_Barise

Nariai
 • Turinio skaičius

  3.075
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4.571 Žvaigždė

Apie Edvinas_Barise

 • Rangas
  - Barisow

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai profilio lankytojai

71.752 profilio peržiūros(-ų)
 1. Papeikimas atmestas, dėl taisyklių nesilaikymo. 1. Jei peikiat darbuotoją už neteisingą baudimą, būtina įkelti /itarimai nuotrauką su jūsų V_P lentelę Papeikimas atmestas, dėl taisyklių nesilaikymo. 10. Nuotrauką negali būti apkarpyta.
 2. Papeikimas atmestas, dėl taisyklių nesilaikymo. 7. Negalima rašyti to paties papeikimo 2 kartus iš eilės. Jeigu jis buvo atmestas arba darbuotojas pasiteisino, tai antrą kartą rašyti su tais pačiais įrodymais negalima. Papeikimas atmestas, dėl taisyklių nesilaikymo. 1. Jei peikiat darbuotoją už neteisingą baudimą, būtina įkelti /itarimai nuotrauką su jūsų V_P lentelę. Papeikimas atmestas, dėl taisyklių nesilaikymo. 5. Būtina užtaginti žmogų, kurį norite peikti ( pvz.: @Edvinas_Barise ) Po : būtinai padėkit tarpą anketoje, nes tada neužtaginate žmogaus! p.s toks žmogus kaip Dofka__Mind nedirba čia.
 3. Šioje temoje galite peikti Kariuomenės darbuotojus, jeigu manote, kad jie nusižengė taisyklėms ar buvote nubaustas neteisingai. Darbuotojai bus baudžiami įspėjimais arba išmetimu, priklausys nuo darbuotojo nusižengimo. Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė: 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA): Bendros taisyklės: Šioje temoje gali rašyti tik papeikimą rašantis žmogus ir darbuotojas, kuriam parašytas papeikimas Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą Nuotraukos turi būti patalpintos į www.part.lt nuotraukų talpyklą arba į www.imgur.com Draudžiami įžeidimai. Darbuotojas gali būti baudžiamas tik už tai, kuo jį kaltinate. Peikiančiojo taisyklės: 1. Jei peikiat darbuotoją už neteisingą baudimą, būtina įkelti /itarimai nuotrauką su jūsų V_P lentelę. 2. Visus įrodymus privaloma kelti į SPOILER . 3. Jeigu Jūs keliate papeikimą, tačiau esat įsitikinę savo nusižengimu, žinote, jog darbuotojas nubaudė jus teisingai ir bandote jį apšmeižt, pasiliekam teisę įtraukti į Kariuomenės nalogą. 4. Forumo ir žaidimo V_P turi sutapti. 5. Būtina užtaginti žmogų, kurį norite peikti ( pvz.: @Edvinas_Barise ) Po : būtinai padėkit tarpą anketoje, nes tada neužtaginate žmogaus! 6. Jeigu nuotraukoje matome, kad naudojate neleistinas modifikacijas - papeikimas atmetamas. 7. Negalima rašyti to paties papeikimo 2 kartus iš eilės. Jeigu jis buvo atmestas arba darbuotojas pasiteisino, tai antrą kartą rašyti su tais pačiais įrodymais negalima. 8. Vienas papeikimas - vienas peikiamas darbuotojas. 9. Peikiant darbuotoją galite naudoti tik jūsų pačių darytus įrodymus. 10. Nuotrauką negali būti apkarpyta. 11. Įrodymai turi būti nesenesni nei 24 valandos. 12. Norint papildyti papeikimą, pildomą tame pačiame pranešime prirašant „Papildau" 13. Bet kurios iš aukščiau esančių taisyklių nesilaikymas lygus papeikimo atmetimui Darbuotojų taisyklės: Po papeikimo darbuotojas privalo atsakyti į savo papeikimą per 24 valandas. Jeigu per pirmas 24h įkelti įrodymai nepakankami, darbuotojas gali pateikti papildomus įrodymus. Papeikimą atsakant darbuotojas turi pacituoti peikiamą anketą.
×
×
 • Sukurti naują...