Eiti į turinį
Augustas_Krilavicius

Pilvo presas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, 

Norėjau paklaust, gal kas nors tobulina savo pilvo presą namų sąlygomis ir ar galėtų pasidalinti savo programomis bei dietomis? :)

Ačiū iš anksto! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Tiesiog jei turi skersinį gali daryti ant jo pratimus keldamas kojas, stenkis laikyti jas nesulenkus, bandyk ir bandyk kelti kuo aukščiau ir daugiau. Dar gali daryti atsilenkimus irgi padeda, o šiaip pasieškok youtube'j ;) Sekmės sportuojant.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sixpacko be mitybos nesitikėk, o jei ir bus, tai toks nekažką atrodys, norint turėt gražų sixpacka susiderink mitybą ir degink riebalą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sixpacko be mitybos nesitikėk, o jei ir bus, tai toks nekažką atrodys, norint turėt gražų sixpacka susiderink mitybą ir degink riebalą.

aš asmeniškai rynu bet kokį maistą ir gana normaliai gavosi man jis :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

aš asmeniškai rynu bet kokį maistą ir gana normaliai gavosi man jis :)

nes esi tikriausiai kūdas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nes esi tikriausiai kūdas

neesu jau tokia lenta, 73kg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki, 

Norėjau paklaust, gal kas nors tobulina savo pilvo presą namų sąlygomis ir ar galėtų pasidalinti savo programomis bei dietomis? :)

Ačiū iš anksto! 

Ugis, svoris. metai?

Edit radau metus   - 14 metų 

tai manau esi *****, nes jeigu butum plonas tai pilvo presas butu, bet jo ir nebutu. ( tu ji matytum bet uztektu sprikto ir susileistum) 

Na jeigu jau uzsimanai pilvo preso ****** ******** tai nustok valgyt visoki slamsta ir neprasyk mamos sureliu ir maximos, pasistatyk 2 litrus vandes kibira ir gerk. Taipogi uzsirasyk i kacialke nes duodu 1 -3 savaites naminio sporto.

Taip kad sekmes.

Redaguota , redagavo Lukas_Mukanovas
Įžeidimai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

neesu jau tokia lenta, 73kg

Palyginus su manim esu lengvas, ir šiaip esi kūdas, todėl ir matosi tas pilvo presas, o kiek supratau jis nėra kūdas, tad jam reikia derint mitybą būtinai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Palyginus su manim esu lengvas, ir šiaip esi kūdas, todėl ir matosi tas pilvo presas, o kiek supratau jis nėra kūdas, tad jam reikia derint mitybą būtinai.

Pas kūdą bičą presas tas pats kaip pas storą mergą papai, todėl kolkas nesigiriu kad turiu pilvo presą nors jis puikiai matosi, na bet aišku vartoju proteiną creatiną ir kitaip save cheminu tai manau greitai reikės dirbti kad vėl pamatyčiau presą.  :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ugis, svoris. metai?

Edit radau metus   - 14 metų 

tai manau esi storas, nes jeigu butum plonas tai pilvo presas butu, bet jo ir nebutu. ( tu ji matytum bet uztektu sprikto ir susileistum) 

Na jeigu jau uzsimanai pilvo preso storas pederaste tai nustok valgyt visoki slamsta ir neprasyk mamos sureliu ir maximos, pasistatyk 2 litrus vandes kibira ir gerk. Taipogi uzsirasyk i kacialke nes duodu 1 -3 savaites naminio sporto.

Taip kad sekmes.

170cm , 58kg. Storas? Cha.... storas neesu. "Storas pederaste" , o tu čia žiūriu už laido tik stumt temoki? Kada paskutinį kartą buvai nuėjęs į lietuvių kalbos pamoką? Klausiu žmonių normaliai, gal ką patartų, o visada atsiranda koks nors lenkas, kuris kritikuot temoka, nors pats už kompo ekrano praleidęs visą gyvenimą...  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

170cm , 58kg. Plonas? Cha.... Lenta neesu. "Storas pederaste" , o tu čia žiūriu už laido tik stumt temoki? Kada paskutinį kartą buvai nuėjęs į lietuvių kalbos pamoką? Klausiu žmonių normaliai, gal ką patartų, o visada atsiranda koks nors lenkas, kuris kritikuot temoka, nors pats už kompo ekrano praleidęs visą gyvenimą...  

Na ką aš tau galiu pasakayti, esi dar vaikas ir turi tą pripažinti, kad esi vaikas.Gali sportuoti bet čia tas pats kaip tik nuėjas i kačialkę kojas kačialinčiau.Naxui tau tas pilvo presas kaip viršus ir apačia bus sudžiūvę.Merginos nežiūri tik į pilvo presą drauguži.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na ką aš tau galiu pasakayti, esi dar vaikas ir turi tą pripažinti, kad esi vaikas.Gali sportuoti bet čia tas pats kaip tik nuėjas i kačialkę kojas kačialinčiau.Naxui tau tas pilvo presas kaip viršus ir apačia bus sudžiūvę.Merginos nežiūri tik į pilvo presą drauguži.

Vaikas? Eilinis pasakymas... O tu į ką save lygini? Px vapše man ant tavo stumimų. Patobulinsiu presą, o tada eisiu prie kitų dalykų.....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vaikas? Eilinis pasakymas... O tu į ką save lygini? Px vapše man ant tavo stumimų. Patobulinsiu presą, o tada eisiu prie kitų dalykų.....

Noriu tave nuvilti bet pilvo presas nepasitobulins per 1 mėnesį, tam reikia daug pastangų, taip kad sakau duodu 2 savaites ir tavo motyvacijos nebebus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Noriu tave nuvilti bet pilvo presas nepasitobulins per 1 mėnesį, tam reikia daug pastangų, taip kad sakau duodu 2 savaites ir tavo motyvacijos nebebus.

Kodėl taip vertini? O ką tu žinai, pas mane motyvacijos su kaupu. Nenoriu ten axujeno six packo, nežadu vien ant preso dirbt 1metus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...