Eiti į turinį
Augustas_Krilavicius

Pilvo presas

Rekomenduoti pranešimai

170cm , 58kg. Plonas? Cha.... Lenta neesu. "Storas pederaste" , o tu čia žiūriu už laido tik stumt temoki? Kada paskutinį kartą buvai nuėjęs į lietuvių kalbos pamoką? Klausiu žmonių normaliai, gal ką patartų, o visada atsiranda koks nors lenkas, kuris kritikuot temoka, nors pats už kompo ekrano praleidęs visą gyvenimą...  

 

Na ką aš tau galiu pasakayti, esi dar vaikas ir turi tą pripažinti, kad esi vaikas.Gali sportuoti bet čia tas pats kaip tik nuėjas i kačialkę kojas kačialinčiau.Naxui tau tas pilvo presas kaip viršus ir apačia bus sudžiūvę.Merginos nežiūri tik į pilvo presą drauguži.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na ką aš tau galiu pasakayti, esi dar vaikas ir turi tą pripažinti, kad esi vaikas.Gali sportuoti bet čia tas pats kaip tik nuėjas i kačialkę kojas kačialinčiau.Naxui tau tas pilvo presas kaip viršus ir apačia bus sudžiūvę.Merginos nežiūri tik į pilvo presą drauguži.

 

Vaikas? Eilinis pasakymas... O tu į ką save lygini? Px vapše man ant tavo stumimų. Patobulinsiu presą, o tada eisiu prie kitų dalykų.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vaikas? Eilinis pasakymas... O tu į ką save lygini? Px vapše man ant tavo stumimų. Patobulinsiu presą, o tada eisiu prie kitų dalykų.....

Noriu tave nuvilti bet pilvo presas nepasitobulins per 1 mėnesį, tam reikia daug pastangų, taip kad sakau duodu 2 savaites ir tavo motyvacijos nebebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Noriu tave nuvilti bet pilvo presas nepasitobulins per 1 mėnesį, tam reikia daug pastangų, taip kad sakau duodu 2 savaites ir tavo motyvacijos nebebus.

 

 

Kodėl taip vertini? O ką tu žinai, pas mane motyvacijos su kaupu. Nenoriu ten axujeno six packo, nežadu vien ant preso dirbt 1metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kodėl taip vertini? O ką tu žinai, pas mane motyvacijos su kaupu. Nenoriu ten axujeno six packo, nežadu vien ant preso dirbt 1metus.

Na nežinau ar tik apsimeti durnu ar kas tau yra , gyvenimas instrukcijos niekam nedavė, 14 mečio intelektas sulyginamas su beždžionės taip kad sėkmės sporte.Beto pats netiki kad tau pavyks, jeigu tikėtum neklausinėtum sarge, o užsikišęs savo prasmirdusęs koines už spintos darytum atsilenkimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vaikas? Eilinis pasakymas... O tu į ką save lygini? Px vapše man ant tavo stumimų. Patobulinsiu presą, o tada eisiu prie kitų dalykų.....

Jei nenusimanai apie šiuos dalykus, paklausyk žmogaus, kuris nusimano, tarp kitko rimti kūltūristai pilvo presui pratimų nedaro, nes daugelyje pratimų presas dirba ir savaime taip gaunasi :)

 

Kodėl taip vertini? O ką tu žinai, pas mane motyvacijos su kaupu. Nenoriu ten axujeno six packo, nežadu vien ant preso dirbt 1metus.

Motyvacija bus iki tol kuol pajusi sunkų darbą, tada jos nebeliks ir eisi tam, kad eit sportuot, jei iš vis eisi. Duodu maximum mėnesi, per kurį tau dings ta motyvacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pas kūdą bičą presas tas pats kaip pas storą mergą papai, todėl kolkas nesigiriu kad turiu pilvo presą nors jis puikiai matosi, na bet aišku vartoju proteiną creatiną ir kitaip save cheminu tai manau greitai reikės dirbti kad vėl pamatyčiau presą.  :D

Čia faktas.. :D Gi nėra jokio riebalo ant pilvo ir tas presas išokęs :D Gi žiema protai į masę eikit, o ne presus ryškinkit.. ai gi čia juk sargas.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kodėl taip vertini? O ką tu žinai, pas mane motyvacijos su kaupu. Nenoriu ten axujeno six packo, nežadu vien ant preso dirbt 1metus[/quoteop]

Sveikas sportavsu apie 5men tikrai pradžioj motyvacijos buvo bet sunkus darbas buvo ir nebeliko, pamačius rezultatus vel pakilo bet dar turiu traumą gydaus, nekreipk dėmesio man 14 buvo ką kiti sako tas daras neviskas iš manęs pyzdelinos bet po kiek laiko jau patys šūdo vietoj sėdėjo sėkmės nenuleisk ranku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...