Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Serverio_Adminas

Karolis_Kent

Rekomenduoti pranešimai

  • Čyterio Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Karolis_Kent
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Trumpalaikis INV.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

Puikiai matosi, kaip nelimpa net 5 kulkos :

 

https://www.youtube.com/watch?v=AokhYAWw2p0

 

TIK BLIST

 

 

Karolis_Kent, 14 Sau 2015 - 21:08 sakė:

Nenori kažką protingiau padaryt. Nemoka direktoriaus normaliai siekti tai bando prašyti žmogaus kuris su /fpslimit 20 video filmuoja ir vaidiną cheatkillerį. Dar kartą paklausiu koks tolkas man naudot inv jei ir taip pirmą round laimėjom, tuo labiau vidinė treniruotė tarp savų. Aj jo dar be to pildau į direktorių, esu įgaliotinis ir teisėsaugoje ilgokai dirbu? Gali išaiškint man tokį dalyką?

 

Peace Dozai gražiai galima siekti direktoriaus.

 
Neįdomu man kur jūs pildot ir kiek laiko dirbat - gaudau ir viskas, visus kuriuos praneša, pranešė ir pastebėjau vieną roundą. Ir dabar negalvok, kad išsisuksi, jog pasakysi, kad čia pildai į direktorių, esi įgaliotinis ar ten dirbi 8 mėnesius teisėsaugos, pasedėsi dabar 6 mėnesius mafijose. Dėl manęs jūs dirbkit kad ir visus 5 metus. Su kiek noriu /fpslimit su tiek ir filmuoju, o tolkas naudoti, kad laimėti visus roundus ir pasirodyti geriausiems, bėja kam atsiblokavai, jeigu pagal tave nenaudoji neleistinų modifikacijų?  :huh: 
 
Karolis_Kent, 14 Sau 2015 - 21:08 sakė:

Nenori kažką protingiau padaryt. Nemoka direktoriaus normaliai siekti tai bando prašyti žmogaus kuris su /fpslimit 20 video filmuoja ir vaidiną cheatkillerį. Dar kartą paklausiu koks tolkas man naudot inv jei ir taip pirmą round laimėjom, tuo labiau vidinė treniruotė tarp savų. Aj jo dar be to pildau į direktorių, esu įgaliotinis ir teisėsaugoje ilgokai dirbu? Gali išaiškint man tokį dalyką?

 

Peace Dozai gražiai galima siekti direktoriaus.

 

 

Aj jo Mukanovai pas tave 3 mėnesius išdirbau, tada pavu atbuvau 1,5 mėn nieko nenaudojau, bet kai renka armijos direktorių sugalvojau, kad reikia naudot?

 

200_s.gif

 

 

Kaip visi žino, kai renkamas direktorius didelis pliusas yra aktyvumas, atbaninimus tikrina kas 24 valandas maždaug, tai tu man siūlai rytoj neprisijungt ir būt pražaidus 0 minučių ir tavo dideliausias draugas Dozas paims direktorių? ne to nebus, turiu kreditų atsibaninu kadangi reikia prižiūrėti tiek FTB darbuotojus, be to 0 minučių kaip jau minėjau nenoriu pražaist kai renkamas direktorius. Su kiek nori fps filmuoji su 20, jei po to dar nukrenta kas tada? video gal pats ir nelagina, bet tau tai turėtų lagint. Įdomus dalykas, kad paskutinis mano ban buvo gautas prieš 11 mėnesių ir taip pat buvo freeban. Jo jei dėsit į blist tai įdėkit ir Dozą už nesąžiningus veiksmus bandant pasiekti direktorių  :)))

 

Kaip ten Dozai ts'e sakei ? "Šią savaitę nenaudoju aim, nes direktorių renka" ar ne taip?

 

Supranti, kad čia ne prie ko tavo ta praeitis, nekišk jos čia - viskas vyksta dabartyje. Dėl aktyvumo čia nerašysiu. Gal dabar Dozas ir supyks ant manęs, bet aš pasakysiu, kad aš net nenoriu, kad jis būtų direktorius/pavaduotojas armijos, norėčiau, kad jį gautų žaidėjas su mažai teisėsaugos patirties, bet ragavęs direktoriaus/pavaduotojaus duonos, nes tik tokie direktoriai padarys armiją švarią ir garbiną teisėsaugos sritį, su kuria norėtu bendradarbiauti kitos teisėsaugos sritys - kas buvo anksčiau. O dabar pakalbėsi apie TS - "patys atsimoovinot dozą ir tu pats pasakei : "bl kaip aš čia dabar prieš Mukanovą atrodysiu, oj bl jei gausiu blistą, prieš visą servą pasigėdinsiu".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nenori kažką protingiau padaryt. Nemoka direktoriaus normaliai siekti tai bando prašyti žmogaus kuris su /fpslimit 20 video filmuoja ir vaidiną cheatkillerį. Dar kartą paklausiu koks tolkas man naudot inv jei ir taip pirmą round laimėjom, tuo labiau vidinė treniruotė tarp savų. Aj jo dar be to pildau į direktorių, esu įgaliotinis ir teisėsaugoje ilgokai dirbu? Gali išaiškint man tokį dalyką?

 

Peace Dozai gražiai galima siekti direktoriaus.

 

 

Aj jo Mukanovai pas tave 3 mėnesius išdirbau, tada pavu atbuvau 1,5 mėn nieko nenaudojau, bet kai renka armijos direktorių sugalvojau, kad reikia naudot?

 

200_s.gif

 

 

Kaip visi žino, kai renkamas direktorius didelis pliusas yra aktyvumas, atbaninimus tikrina kas 24 valandas maždaug, tai tu man siūlai rytoj neprisijungt ir būt pražaidus 0 minučių ir tavo dideliausias draugas Dozas paims direktorių? ne to nebus, turiu kreditų atsibaninu kadangi reikia prižiūrėti tiek FTB darbuotojus, be to 0 minučių kaip jau minėjau nenoriu pražaist kai renkamas direktorius. Su kiek nori fps filmuoji su 20, jei po to dar nukrenta kas tada? video gal pats ir nelagina, bet tau tai turėtų lagint. Įdomus dalykas, kad paskutinis mano ban buvo gautas prieš 11 mėnesių ir taip pat buvo freeban. Jo jei dėsit į blist tai įdėkit ir Dozą už nesąžiningus veiksmus bandant pasiekti direktorių :)))

 

Kaip ten Dozai ts'e sakei ? "Šią savaitę nenaudoju aim, nes direktorių renka" ar ne taip?

 

p.s. http://i.imgur.com/gl6QrmA.png

 

O dabar pakalbėsi apie TS - "patys atsimoovinot dozą ir tu pats pasakei : "bl kaip aš čia dabar prieš Mukanovą atrodysiu, oj bl jei gausiu blistą, prieš visą servą pasigėdinsiu". Nepamoina prisigavus, kad free užbaninai pist protą? Ts sėdžiu su Povilu_Nitro, Rytis_Grands, Apollo_Night, Johny_Fugis nei tu nei dozas nebuvot atmoovinti kai aš kalbėjau. Visgi aš žmogus nerobotas turiu ir nd pasidaryti todėl buvau ilgą laiką mute ir, tokių nesamonių tikrai nekalbėjau... Dabar juodini Dozą sakydamas jog tu nenori, kad jis gautų direktoriaus ir tai argumentuoji? Psichologiškai bandai apgauti žmones kurie skaito temą, juokdarys. Įrodydamas melą galiu pasakyt prie ko čia Mukanovas jei direktorių renka Gang_Fozzy ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...