Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Exer

Istikimas zaidejas :D

Rekomenduoti pranešimai

Del interneto ramus, nes pasmane kintantis IP. Bed dabar pazeides pora dienu supratau delko nustojau zaist si zaidima ir turbut nustosiu vel.. Jokios tvarkos zaidime, policija daro kanori, SWAT baudzia pagal savo taisykles kurios nesuderintos su zaidimo taisyklem. Darbuotoju papeikimai atmetami del atceit forumo taisykliu nesilaikimo.. Tai man paliko idomu ar tas priziuretojas priziuri foruma ar savo darbuotojus... Zodziu zaidimas betvarke toli grazu iki real life.. per 2 metus niekas nepasikeite. visi daro ka nori..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Del interneto ramus, nes pasmane kintantis IP. Bed dabar pazeides pora dienu supratau delko nustojau zaist si zaidima ir turbut nustosiu vel.. Jokios tvarkos zaidime, policija daro kanori, SWAT baudzia pagal savo taisykles kurios nesuderintos su zaidimo taisyklem. Darbuotoju papeikimai atmetami del atceit forumo taisykliu nesilaikimo.. Tai man paliko idomu ar tas priziuretojas priziuri foruma ar savo darbuotojus... Zodziu zaidimas betvarke toli grazu iki real life.. per 2 metus niekas nepasikeite. visi daro ka nori..

kaikuriems žodžiams pritariu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

10k exp tik parodo kaip greit pastebejau jog sis serveris tik eilinis serverio kurejo pinigu uzdirbimas is nieko. Jis nesirupina siu serveriu nei biski, Jej per 2 metus neskubejo pakeisti nieko. Situacija tokia as sukuriau o jus noliferiai mokekint man uz tai pinigus ir darykit ka norit..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...